Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet barátság egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet barátság egyedülálló férfi és kollégája, egy gyerekes anyuka között? Vagy az egyik fél többet érezhet a másik iránt?

Figyelt kérdés
Ismerősöm azt állítja, hogy csak barátok, de mindent megosztanak egymással. Olyanok, mint a testvérek... Szoktak együtt járni szórakozni stb. Nem tudom, hogy ez igaz-e vagy kamu vagy csak imponálni akar. Még annyira nem ismerem az illetőt az a baj.

2019. dec. 6. 22:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Meg bebeszélhetném magamnak, hogy találtam nála egy jobb lelki társat, de nem. Nekem a párom általában a legjobb barátom és lelki társam is legyen egyben"

De ezt vezesd már le honnan jön ez a mondat, mert nem értem. Valószínűleg nincs is értelme, mert mi köze ennek ahhoz, hogy egy lány vagy fiú barátról van szó. Fiú barátainál ez nem merül fel?

Te mit szólnál, ha azt mondaná, csökkentened kéne a legjobb barátnőddel a kapcsolatot, mert mert neki fontos hogy a lelki társa is legyél egyben. :D szerintem te is hülyének néznéd.

A féltékenységen, bizalmatlanságon kívül érdekel a logikai összefüggés, ha van.

2019. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Vannak barátságok, amiket kár volna szexszel elrontani.

Szerintem ők is tudják. Te meg még nagyon messze vagy attól, hogy ilyesmikben vádaskodj!

Ha már a kezdés is az, hogy azért nyitva tartod a szemed, akkor inkább hagyd a csudába.

Sokféle ember van, olyan is aki átvert téged, még olyan is, aki soha nem tenné meg

2019. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Létezhet, meg olyan is, hogy titokban összefekszenek. Én már sok mindent láttam. Nem ismerjük. Ha már most idegesít és még messze is van, ne erőltesd.
2019. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Na megvolt ma a randi, nekem őszintének tűnik a szándékai alapján így az elején, bár hozzáteszem az exemnél is így volt és utána mégis rosszra fordultak a dolgok... Nem vagyok féltékeny, nem kérek rajta számon semmit. Ha ő fenn akarja tartani ezt a barátságot, én nem leszek az elrontója.

Amúgy nem kell idézni a szövegből, kissé kezd az agyamra menni, hogy valaki kiemel egy részt és azt ecseteli. A kérdésre kell válaszolni és kész nem idézgetni, azt amit már egyszer Én leírtam.

2019. dec. 7. 20:57
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Engedd már el az exed ügyét!

Ennek az embernek semmi köze nincs ahhoz!

És ne őrmesterkedj, hogy mit szabad válaszolni, mit nem.

2019. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Fúj de undorító ez az oldal. Hányingerem van itt szinte mindenkitől, itt mindenki csak kioktak mindenkit, mint valami világ bölcse.

Kérdezem én hogy jött az exem a képbe? Hol jött ő szóba??? Okostojás.

2019. dec. 7. 22:41
 17/23 A kérdező kommentje:
Kedvesen miért nem lehet válaszolni kérdésre nem kritizálva, kioktatva?
2019. dec. 7. 22:42
 18/23 A kérdező kommentje:
Még egyszer leírnám, hogy a kérdésre kértem a választ. Az exem a múlté és az is marad, neked ehhez semmi, de semmi közöd nincs! Az hogy leírtam, hogy átvágott korábban ennyi, egy kommentben, de nem a kérdésben! Én egy kis kedvességet vártam volna, de megint csak a kritikákat és a szokásos, lenéző hangnemet kaptam. Hát egyesek elmehetnének innen melegebb éghajlatra. És szépen fejeztem ki magam.
2019. dec. 7. 22:55
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem csak egy kommentben hoztad fel... én mondjuk egyszer se értem mi köze a témához.

Mindenki segítő szándékkal írt, szánt a kérdésedre pár percet. A kritika egyáltalán nem negatív dolog. Éretlen vagy még, de pont ezért írtuk le, hátha nem rontod el emiatt.

2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#26, te hozzád fel, nem is egyszer, hogy az exed...

Arra írtam, hogy ne abból indulj ki, mert azzal soha nem jutsz sehova.

Bárki férfinél nekiállhatsz gyanakodni, olyan ért ami egy másik pasit jellemzett.

És ne utasítás senkit, hogy idéz-e, vagy sem.

Segiti a válasz értelmezését, hogy melyik gondolatodra reagált.

2019. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!