Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet barátság egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet barátság egyedülálló férfi és kollégája, egy gyerekes anyuka között? Vagy az egyik fél többet érezhet a másik iránt?

Figyelt kérdés
Ismerősöm azt állítja, hogy csak barátok, de mindent megosztanak egymással. Olyanok, mint a testvérek... Szoktak együtt járni szórakozni stb. Nem tudom, hogy ez igaz-e vagy kamu vagy csak imponálni akar. Még annyira nem ismerem az illetőt az a baj.

2019. dec. 6. 22:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hát ezt értelmesen leírtad... Ne haragudj, most tényleg de ismered Te a magyar nyelvtant?

A többi kritikát, kommentet elfogadtam, bár nehezen. Nem vagyok hozzászokva az emberek nyers, rideg stílusához. Engem általában pozitív és kedves emberek vesznek körül. Ha kritikát kapok azt sem ilyen formában. Ez most így alakult.

2019. dec. 15. 16:29
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi a helyzet azóta?
2019. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk. Heti egyszer találkozunk.
2019. dec. 17. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!