Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as egyedülálló nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as egyedülálló nőnél ez mennyire lehet opció?

Figyelt kérdés
Adott a címben leírt nő, aki kölcsönös szimpátia kialakulása után megismerkedik egy 35-40-es családos férfivel (férfi kezdeményez). Mennyire lehet opció az egy ilyen nőnél, hogy nem párkapcsolat, hanem egy jó barátság lesz az ismerkedésből? Képes lehet így kezelni hosszút távon is?

2018. jan. 22. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem. A nő magányos, a férfi meg eleve nem barátkozni akar. Ha nem dőlnek ágyba, akkor a férfi elkezd mással "barátkozni".

Ez a haverkodás addig tart, amíg megbizonyosodik róla, hogy hajlandó a nő diszkrét szexkapcsolatra. Addig viszont tud azzal védekezni, hogy nem akart félrelépni, a nő értette félre.

2018. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha van egy csepp esze, semennyire! Az egyedülálló, gyermektelen 30-as férfiakkal Dunát lehet rekeszteni. A családos meg nem fogja elhagyni a családját egy numera miatt. Jó lenne, ha ezt felfogná már mindenki.
2018. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan pasi, aki felrúgja a családot az új punciért, de abból annyira se lesz köszönet.
2018. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha van eszed, maradsz a családoddal, de totikban húzogatod a másik nőt.
2018. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Kizárt. A férfinak családja van, mégis kalandozik, a nő egyedülálló és biztos kapcsolat kellene neki.

Mast akarnak és mások a feltételek is.

Ebből semmi jó sem sülhet ki.

2018. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek családos férfivel. Aki képes a felesége háta mögött kikacsintgatni az barátnak sem kell.
2018. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Csak én vagyok olyan naív, hogy mivel a kérdező barátságot írt, így én arra is gondoltam, és bennem nem az merült fel, hogy szeretőnek akarja? :D


Hajajjj nálam is lehet azért baj... :D


29N

2018. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátkozni minek,amikor sehova nem lehet vele elmenni,mivel van nője.Csak szex vagy semmi.
2018. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor a félreértések kedvéért.

Igen a férfi én vagyok és csak barátkozni szeretnék mert szimpatikus az illető nő és amúgy is szoktunk összefutni, mivel közel lakunk egymáshoz. Csak így már nem idegenül, hanem ismerősként.

Tehát nem kívánok félredugni. De vajon tudja hasonlóan kezelni ezt egy egyedülálló fiatal nő?

2018. jan. 22. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben belevonod ebbe a családodat is akkor simán. Ha megismeri a családod akkor már egész biztos nem fogja félreérteni.


Tudod attól, hogy egyedülálló nő, még nem törvényszerű, hogy minden férfit megpróbálna párjává tenni.

2018. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!