Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha laza kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha laza kapcsolatot akartok, akkor fontos, hogy a nő jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Mi alapján választotok laza kapcsolatra parnert? Nem kérek választ azoktól, akiknek mindegy milyen a nő! Igényes férfiaktól várok választ!
2019. dec. 8. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy laza kapcsolatban mégis mi más lenne a szempont? Azt leszámítva, hogy a nő is hasonlóan álljon hozzá, és könnyen vegye a kötetlenséget.
2019. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, ott pont az a lényeg.
2019. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha másról nem szól a kapcsolat, legalább jó legyen ránézni nem?
2019. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én olyan nőt keresek,aki nagyon jól néz ki. Talán jobban mint amit elvárhatnék, de ez van, ráadásul olyant aki kicsit egyébként jól megértem magam. Szóval majdnem kicsit Mission impossible. Bár most már kijelenthetem, hogy sikerült.
2019. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Laza kapcsolatra is szép nőt, feleségnek meg annál is szebbet.


Ha esetleg vannak itt szép vállalkozó kedvű nők, nyugodtan írhatnak nekem főként feleség posztra!

2019. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Lehet átlagos is. Amire még feláll az ember farka, de barátnőnek (megjelenni vele emberek előtt) már annyira nem lenne jó.


(Tudom-tudom, kinek mi a szép, mi az átlagos az részben relatív, részben nem. Én sem csak szupermodell barátnőt tudok elképzelni.)

2019. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet bármilyen jó tested, ha 2 összefüggő mondatot nem tudok veled beszélni meg egy virágcserép értelmesebb mint a tekinteted.
2019. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nyilván valamennyire számít, de azért tágabbak a határok külső terén mint a párkapcsolatra keresésnél. 29/F
2019. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb, hogy kedveljem!
2019. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!