Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit szeretünk azt kötelességü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretünk azt kötelességünk elfogadni úgy ahogyan van? Akkor is, ha igénytelen lesz magára?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk pár hónapja és azóta sokat változott. Nagyon igénytelen a külsejére ,hízott,nem mozog,fürdeni fördik,de nem szőrtelenít rendszeresen és egyebek... Úgy érzem ő azt gondolja mi együtt vagyunk akkor nekem el kell őt fogadnom igénytelenül is. Nekem meg nincs gusztusom hozzá így. Kicsit bűntudatom is van,hogy vleem van a gond én vagyok felszínes??
2019. dec. 8. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéni dolog, van aki elfogadja, van aki nem. Te például nem, te döntésed. Keress olyat akit el tudsz fogadni, ő meg keressen olyat aki elfogadja és akit ő is elfogad.


De ez így csak értelmetlen időhúzás, te majd leszólod aztán majd ő is téged megy az idegek harca ami csak felemészt mindkettőtöket.

2019. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert ha par hónap után itt tart az elég nagy baj. Gondolj bele mi lesz 10 év után
2019. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ő nem szól be,mert én maximálisan igényes vagyok . Egyedül is az voltam kapcsolatban meg még inkább..Ezért sem értem,pedig már szóltam rá párszor...mondjam azt,hogy elhagyom,ha nem lesz igényesebb?
2019. dec. 8. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakivel összejövök és beleszeretek, tulajdonképpen arra mondok igent, amilyen ő épp. A lényére, a viselkedésére, a megjelenésére, a szokásaira, amelyekhez később közös élmények és érzelmek társulnak, így jön ki úgymond a szememben pozitív összegben.


Idővel ahogy változunk az évekkel, változik magunkról is, a kapcsolatunkról is és egymásról is a kép a fejünkben, ezért is van az, hogy öregen az öreg párunkra ha ránézünk, ugyanazt érezzük, mint mikor alig pár hónapja szerettük egymást. A szemeibe nézünk és ugyanaz az ember köszön vissza. Sokáig ez akkor is így van, ha a viselkedése változik. A már kialakult érzelmek sokáig vakká tesznek, ettől marad fenn a kapcsolat és az érzelmek és ez egy természetes és jó dolog, mert rugalmassá és továbbra ia ragaszkodóvá tesz. Sokáig könnyű úgymond pozitívra kijönni a másik szemében egy idegenhez képest.


Viszont ennek is vannak határai, ahol a másik kifordulhat annyira magából, hogy valamelyik aspektusában már képtelen kijönni pozitívan. Például ha elhanyagolja magát, az azért nem csak abból szokott állni, hogy szarabbul néz ki. Azzal járnak a közös életünkben megváltozott szokások, a másiknak tetszeni akarás és a vele való törődés, és csomó más dolog. Én egyáltalán nem tudom hibáztatni azt, aki egy ilyen malőr után kiszeret a párjából. És nem, nem kell elfogadni, mert ilyen csak azzal történik meg, amennyiben tényleg szerették egymást, aki közelében sincs annak az embernek, aki megismerkedett a párjával és ertékeinek ebből adódóan csak a töredékét hordozza a kapcsolatban. Viszont ilyen csak azok között történik, akiknél a kapcsolat is eljut a leszarom szintre. Akkor van értelme? Nincs. Nem kell lelkiismeretfurdalásnak lennie. Természetes, hogy változunk, számomra az is természetes, hogy nem lesz semmivel rosszabb a másik a szememben attól, velem együtt öregszik. Akkor sem lesz rossz, ha változik, még talán arra is ezt mondanám, ha az illető elveszítené egy végtagját: nem befolyásol, hiszen ugyanazzal a tekintettel nézne rám és őt jobban bántaná a helyzet valószínűleg. De ha kifordul magából és az az ember lesz, akire azzal a mentalitással rá sem bagóztam volna, nemhogy igent mondjak rá, akkor nem tudok mit tenni. Akivel teszem azt, kommunikálok és időben szólok neki, hogy ne menjünk el ebbe az irányba, de nem fontos neki, hogy mi a véleményem, azzal nem lehet mit csinálni. Attól, hogy volt valaki, akit szerettem és akivel éveket lehúztunk, nem tudom jelenleg szeretni. Mert köze nincsen hozzá a legtöbb dologban. Ez nem felszínesség. Ez gyakorlatilag annyi, hogy elárult.

2019. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Lehet a tél teszi... Én elég hiu nő vagyok, de ilyenkor télen sokszor egyszerűen se erőm, se kedvem mozogni, meg szőrözni...Mondjuk enni alapbol nem sokat eszem, tehát nem hízok. Csak nekem nincs párom, bár magamért is szeretek ápolt lenni, de ilyenkor nehezebb rávenni magam bármire. Na ha felmelegszik az idő, akkor aztán megy a kozmetika, pampuc, wellness minden nap.
2019. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Az arcát nem szőrteleníti és a haját . Ami azért fontos ,mert bár fiatal,de a feje tetején van egy hatalmas kopasz folt és ,ha akörül meg nő a haj elég igénytelenül fest. Amikor még első 1-2 hónapban voltunk mindig megcsinálta magát. Most meg úgy kell könyörögni neki és képes dolgozni menni így. Amikor mondtam neki,hogy mit szólna,ha én nem borotválnám a lábam akkor felháborodott,hogy de minden nő borotválja ... A hasa is még nagyobb,nagyon nem gusztusos...
2019. dec. 8. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Ezek egyáltalán nem szoktak felmerülni néhány hónap után!

Lehet, hogy 1-2mm-es szőr is kiborít téged, mert naponta nem szőrtelenít, vagy 1 kg hízás.

Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt dzsungel nőtt, és látványosan elhízott..

2019. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7,normális vagy? 10kg-ot hízott és nem mozog már semmit. Egyre többet eszik egyszerre,mint akinek mentális gondjai lennének,egyre kövérebb lesz.

Az arcán nem 1 cm szőr van,nagyobb és igénytelen. Az is igénytelen,hogy kopaszodik és körülötte nagyobb haj nő. Nehogy már hetente 1x ne legyen ideje megborotválkozni valakinek. És nehogy már ne bírja összezárni a száját amikor a 10. süteményt nyelné le..

2019. dec. 8. 14:46
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Akit szeretsz, azt ugy szereted, ahogy van.

Bar, ha szereted, akkor megprobalsz hatni ra, de nem jelenti azt, hogy El Kell fogadnod mindent. Magadat is szeretned Kell.

2019. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Elkényelmesedett. Ez van. Lépj tovább. Gondolom felszállt a rózsaszín köd. A kapcsolatok eleje arról szól, hogy "szeretem, azért mert......(szőke, barna, sovány, duci stb), ha elmúlik a szerelem akkor ez átvált "szeretem, annak ellenére, hogy......(sok a haja, kevés a haja, szőke barna, csámcsog stb.) Nektek ez nem váltott át. Nincs ezzel gond. Ha kivágod, TALÁN magához tér. Viszont az gáz, ha szóvá tetted sem változtat. Neki így kényelmes. Találsz jobbat.
2019. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!