Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra egy ilyen nő már igénytelen kategória?

Figyelt kérdés
Alig van pár ruhadarabja amit hord, mert gyakran változik a súlya, az elmúlt években 15-20 kilók jöttek fel és le róla, jelenleg is túlsúlyos. Ezt úgy kell érteni hogy pl. van 2 nadrágja összesen télre is nyárra is, 4 rövidujjú, 4 hosszú ujjú, 2 vastag pulcsi, 2 egyberuha, és egy db télikabát, a fehérneműi nem szexi darabok, csak sima pamutbugyik, és egyszerű melltartók. Nem jár fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz sem. A haját magának vágja és festi, a körmét alig látható csillámos lakkal szokta kifesteni, szőrtelenítéshez mindenhol csak borotvát használ. Sminkelni csak minimálisan szokott, hétköznap nem is nagyon használ semmit. Szemüveget hord, kontaktlencsét nem viselhet. Zuhanyozni és fogat mosni naponta kétszer szokott, hajat mosni kétnaponta, borotválkozni 3 naponta, használ dezodort és parfümöt is. A ruháit a nadrágok, és vastag pulcsik kivételével minden használat után mossa, mondjuk emiatt kicsit kopottak is már. Szóval ha találkoznátok egy ilyen nővel, például társkeresőről, és kiderülnének róla lassanként ezek a dolgok, akkor igénytelennek tartanátok és megszakítanátok az ismerkedést? Most persze a túlsúlyt leszámítva, hiszen az már látszott a képekből.Szólal
2018. okt. 10. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok de muszáj leírnom hogy SZOMORÚ hogy itt tart a világ és eleve felmerül az a kérdés hogy ez normális-e vagy igénytelen. Mert totál normális.
2018. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális. A mai értékrend szerint viszont igénytelen. Ettől függetlenül elég sok nő néz ki így, tetszik-e ez a férfiaknak, vagy sem.
2018. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Nálam ez a totál full igénytelen bottal se kategória.

Ne haragudj kérdező,de szerintem sokan vagyunk így ezzel férfiak.

Hogy mondjam nem igen tudsz válogatni se a férfiak között,mivel az a nő aki telibesz_rja magát és a külsejét nem ad magára az semmi jóra nem számíthat egyáltalán.

2018. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy nő vagyok. Ha csak férfi kommentet vársz, akkor bocsi.
2018. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Elsővel egyetértek, én is nő vagyok, de a fhaszom se fogja minden nap kemikáliákkal telenyomni a fejét (smink), meg havonta többezret költeni körmösre (minek, van sajátom), kozmetikusra (ezt sem tartom létszükségletnek, arctisztítás meg alkalmanként szemöldökszedés megy egyedül is), meg fodrászra (egyszerű hosszú haj, ha kell, levágom a végét és kész).

Én egyedül a borotvás résszel nem értek egyet, de csak mert jobban szeretem az epillátort - mindenhol. De ezt is csak azért, mert akkor nem kell kétnaponta bhaszakodni vele. x) Mindenesetre igénytelenségnek semmiképp nem nevezném, ha valaki “csak” borotvát használ.

2018. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell naponta kétszer fürdeni?
2018. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem igénytelen. A túlsúly is elfogadható, ha megfelelően oszlik el rajta.

F

2018. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem igénytelen, de nem ettől fog függni, hogy tetszik-e vagy sem. Ha egy jessica alba kategóriájú nőnek lenne ez a rutinja, pont nem érdekelne a dolog, legalább nem a szoli fodrász műkörmös bermuda háromszögben tölti a napjait.
2018. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
ff vagyok, teljesen normalis, kiveve a tulsuly azt le kell adni, a tobbivrl semmi gond sot..
2018. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem igénytelen. A helyzetből próbálja a legjobbat kihozni,ez a szememben inkább becsülendő. A borotva teljesen jó :). Gyantát szeretem a legjobban , de a borotva is csodas vegeredmenyhez vezet:). 37/F
2018. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!