Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem érek annyit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem érek annyit, mint a legtöbb ember?

Figyelt kérdés

Nekem még sose volt egy normális kapcsolatom. Egy olyan kapcsolatra vágyok, amiben engem is ugyanúgy tisztelnek, szeretnek. Sok huszonéves korú ismerősöm már megkapta azt, amiről én csak álmodhatok, egy szép kapcsolat, házasság, gyerek. Irigykedve nézem egyedül az utcán boldogan sétáló párokat, a közösségi médiában a boldog ismerőseimet. Még a legutólsó exem is megtalálta a boldogságot már egy másik nő oldalán, akivel biztos jobban megvan, tehát többet ér, mint én. Én csak annyit érek, hogy csak pár hónapig akart velem lenni. :(

Én is szeretnék jónak tűnni mások szemében, de ez sose fog sikerülni. Nekem örökre csak a magány marad.

Járok pszichológushoz, aki próbál rávilágítani a jó tulajdonságaimra, de mit érek azzal, hogy pl. jól tudok főzni, amit a családom meg is dicsér, ha amúgy nincsen olyan ember, aki a családomon kívül szeretne.


2019. dec. 8. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, először legyél boldog egyedül, utána keress társat. Hidd el, a családod szeretete nagyon sokat ér, beszélgess velük erről, ők ismernek a legjobban, talán tudnak segíteni is, ha van olyan tulajdonságod, ami nem szimpatikus esetleg valakinek, vagy olyat vársz el, amit bár nem veszel észre, másnap mégis sok. Mi nem ismerünk annyira, mint a barátaid, családod.
2019. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ezzel nem vagy egyedül. Én nem is járok pszichológushoz mert tök felesleges semmit nem ér. Engem is mindig csak rövid ideig viselnek el ha meg hosszabb távon akkor ott megcsalás van. Pedig minden tőlem telhetőt bele adok egy kapcsolatba szeretem tisztelem a másikat stb stb és mit kapok? Hogy más jobb.
2019. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Oké és mit teszel, hogy javuljon a dolog? Átgondoltad, hogy milyen srácoknál próbálkoztál és miért nem működtek a dolgok? Gondoltál már arra, hogy talán lekoptattad azt, aki igazán szeretett volna?
2019. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

ó istenem, még mindig az exeddel vagy elfoglalva....


1. Te is tudod nagyon jól, hogy hülyeség amit leírsz.

2. ahogy már írták ezzel millióan vannak így. Az emberek akik kapcsolatra vágynak, szeretetre szerelemre boldogságra azok mind csak a párocskákat látják meg úton útfélen.


Viszont azt a sok másik egyedülállót észre sem veszik....


Jobb lenne ha összeszednéd magad és nem azt néznéd, hogy másoknak mennyivel jobb, és a drágalátos exedet....


Tegyél is valamit azért, hogy változzon, ahogy már írták.

2019. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, a világon még nagyon sok ember küzd ilyen problémákkal. Van akinek bejön az élet, van akinek nem. Vannak hullámvölgyek, egyszer fent, egyszer lent, de ez szerintem mindenkinél így van, hidd el még azoknál is, akikre irigykedve tekintesz. Lehet eljátszák, hogy minden szép és jó közbe meg tele van konfliktusokkal a kapcsolatuk. Hidd el azokba is belerúgnak az emberek, akiknek sikeresen összejön valami, akár munka területén, akár párkapcsolatilag. Mert úgy vannak vele ha már nekik nem jön össze valami, akkor a másiknak sem legyen jó. Saját tapasztalatból mondom.

Egyébként ne becsüld le magad, próbálj megint ismerkedni ellenkező neműekkel, nem kell feladni egy kudarc után! Légy erős vagy ha nem is vagy az legalább mutasd a világ felé, hogy te igenis megállod a helyed minden területen...

2019. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy csodálatos vagy. Valaki majd csillogó szemekkel fog rád nézni. Ne őröld magad, hanem legyél boldog egyedül. Barátkozz, fejleszd magad.

"A boldogság csak akkor jön el, ha egyedül is boldog vagy"- szokták mondani, de soha nem fejtik ki. Én rájöttem hogy ez igaz. Amíg depressziós voltam, semelyik lány nem akart velem kapcsolatba bonyolódni. Akkor sem ha nem tudtak róla. Egyszerűen csak érződik az emberen. Ajánlanék egy zenét, ha nem szereted a rap-et, akkor is hallgasd meg a szövegét.

Day-Szárnyalj

Neked/nekem írták :)

2019. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szép kapcsolatok legtöbbje is csak a facebookon szép! Aztán itt teszik fel a "megcsaltam a párom", "unalmas a kapcsolatom", "a férjem semmit se segít" jellegű kérdéseket! Dolgozz magadon, tanulj, szépülj, utazgass, stb. Aztán majd jön valami legény is!
2019. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!