Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzi a legtöbb ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzi a legtöbb ember azt, hogy kell nekik kapcsolat?

Figyelt kérdés
Évek óta párkapcsolatban élek, régebben is voltak kapcsolataim, de az a helyzet, hogy egyedül jóval jobban érzem magam, mint párkapcsolatban, meg egyáltalán az emberi kapcsolatok világában. Valahogy alapelvvé vált, hogy az ember magával nem vitázik, viszont ahol két ember van minimum ott kő kövön nem marad.

2016. dec. 22. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert társas lények vagyunk, vágyunk a közelségre, fontos a szexualitást megélni.
2016. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Én meg világ életemben egyedül voltam, jó lenne már megtapasztalni milyen valakivel együtt...
2016. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert az ember tàrsas lény. Faj fenntartásra törekszik....soroljam még a közhelyeket.
2016. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Részemről pont a társas dolgokat unom.. nem telik el vita, nézeteltérés nélkül nap.
2016. dec. 22. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Valamit, rosszul csinálsz, vagy rossz emberekkel jössz össze. Év tizedek alatt 1-2 hangosabb vita volt, nem kiabálás, csak kicsit emeltebb hang.
2016. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim voltak olyanok hogy mindig veszekedtek...de olyan aranyosan de sose haragudtak. 1òrànàl tovàbb egymásra.
2016. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kötelező párkapcsolatban élnie, ahogyan azonban egyedül sem. Ha valaki nem érzi jól magát egyedül, az téged miért zavar? Amúgy ha a kapcsolataidban mindennaposak voltak a viták, az nem lehetséges, hogy ez azért volt, mert a lelked mélyén akkor ezek szerint sohasem akartál kapcsolatot?
2016. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem meg soha nem volt senkim, de a mai vitás kapcsolatokat elnézve nem is lesz, mert ilyen kapcsolat nekem NEM kell!
2016. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig el van az ember egyedul es neha parkapcsolatban is jot tesz,ha kulon vannak ez normalis szerintem. En is voltam egyedul sokat,majd ram talalt a szerelem.Persze arrol irok akivel ossze is hazasodtunk es boldog vagyok 10eve nem az ilyen jott ment kapcsolatokrol,amikor en is feltettem a kerdest,hogy "Minek?" Szoval utolag tapasztaltam,hogy nem egyutt atmegyunk nehezsegeken es boldog idoket is elunk.Ha egyedul vagy attol meg massal is kerulhetsz konfliktusba ugyanugy pl munjahelyen,csalad,baratok. Viszont ezek a kapcsolatok nem csak rossz dolgokbol allnak.Lehet volt egy ket rossz tapasztalatod amit kivetitessz masokra es kicsit be vagy fasulva. Ha neked jo ez az elet akkor miert keresed a parkapcsolat ertelmet.Inkabb visszaigazolasra vagysz,hogy irjanak meg sokan miszerint jol gondolod,te cselekszel helyesen,mi ertelme lenne?! Ha meg vki pozitivumot ir,akkor amiket te tapasztaltal azokal megcafolhatod.
2016. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor otthon szuleiddel eltel gyerekkent is lehettek vitak,hisz hol nincs vagy nem volt.Ha elhidegultel a partneredtol es mar szinte csak idegesititek egymast az azert van mert megromlott a kapcsolatotok. Viszont nem minden parkapcsolat olyan mint a tietek. Normalis,hogy vannak neha konfliktusok,aztan kibekultok es vannak jo napok,torodtok egymassal apoljatok a kapcsolatot stb. Ha ti elhidegultetek es ugy eltek egyutt az mas,nem kell altalanositani.
2016. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!