Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve még az MSN címmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve még az MSN címmel ismerkedtek, ma meg az Instagram a nyerő?

Figyelt kérdés

Emlékeztek még az msn-re?

MSN nálam úgy működött hogy nem voltam állandóan bejelentkezve, csak ha muszáj volt. Csajokat sem azon keresztül szereztem.


De tény hogy nem haladok a korral, mert se Instagramom, se Viber, Messenger sincs a telefonomon 2019-ben.


Emlékszem suliban a fiú osztálytársaim állandóan a lányokat zaklatták az msn címekkel. Olyan unalmas volt ezt hallgatni. Volt egy kimondottan bolondos srác, aki ha meglátott egy szép lányt rögtön az msn címét körözte. Próbált érdeklődni ki tudja, de sose járt sikerrel, le lett mindig koptatva.😂



Régi szép idők, én visszasírom. Egyébként a 10-12 évvel ezelőtti időszakhoz képest sokkal elmaradottabbnak érzem magam körül a világot, hiába hogy mindenből sok lehetőség van, mégis több az egyedülálló és depressziós ember. Régen azért vak tyúk is talált szemet.


2019. dec. 9. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Emlékszem ezekre az időkre, hiányzik is néha. Nekem sincs instám, sőt nem is nagyon tudom hogyan működik, nem is igazán érdekel, de messengerem és facebookom van, használom is rendszeresen. Amúgy kb. 4 éve azért randiztam egy sráccal, mert mikor odajött hozzám nem azt kérdezte, hogy hogyan vagyok fenn facebookon, hanem a számomat kérte el és tetszett, hogy ilyen "régi módi" :D Mielőtt bejelölt fészen napokig smseztünk, valamiért tetszett nagyon ez benne.

24/L

2019. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
régen is egyedülálló és depressziós voltam
2019. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok hogy inkább sms mint facebookon üzengetni. Szeretek régimódi lenni.🙂
2019. dec. 9. 16:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok embert ismertem meg msnen, de mára mind kikoptak, felszínes maradt azokkal is, akikkel találkoztam rendszeresen is. De attól még jó lenne. Ma fbn, instán ezt szinte lehetetlen kivitelezni, mert a profilok alapján előítéletesek az emberek. Úgy volt jó, hogy a beszélgetés kezdetén semmit se tudtatok a másikról, hosszas beszélgetés alapján tárult fel minden, aztán pár hónap beszélgetés után, találkozáskor láttuk egymást először.
2019. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem az érdekes ebben, hogy régen nem féltek egymástól a fiúk és lányok. Beszélgettek tényleg hónapokig úgy hogy nem kértek egymástól meztelen képet hanem szépen közelítettek és minél tovább tartott a beszélgetés annál biztosabb volt hogy összejönnek.


Ma meg levelezgetnek mindenféle oldalon hónapokig, évekig és félnek találkozni. Csak arra vágynak hogy valaki legyen akinek írhatnak, elég nekik ennyi.

2019. dec. 9. 16:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányoznak ezek az idők. Már nincsenek azok a laza beszélgetések, mint akkor. Nekem sem tetszik ez a sok újdonság, ez a fejlődés. Igen a kütyük fejlődnek, egyre több ismerkedős oldal, csak a külső, mindenki keresi a tökéletest maga mellé, de eközben elfelejtenek élni, megélni az életet és szépen el is megy mellettük. Én is néha depisnek érzem magam, pedig én aztán az a mindig csacsogós csaj vagyok, de sajna az emberek inkább nyomkodják a telefonjaikat, minthogy egy tartalmasat beszélgetnének személyesen. Visszasírom én is a régi időket. Egyébként hosszú évek óta nem volt itt ilyen jó kis kérdés! :)


23/L

2019. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 (#4 vagyok) én még barátilag is beszélgettem lányokkal, nálam 10 évvel fiatalabbakkal is. És nem volt benne semmi, tök nyitottak voltak erre, meg én is. Ma már ha megtudják hogy nem lány vagyok és/vagy 3 évvel idősebb vagyok náluk, egyszerűen nem írnak vissza. Ha pedig szándékosan nem közlöm, egyből firtatják.
2019. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik az MSN a Visualchat,Hotdog
2019. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én 19 vagyok, de ugyanezt érzem.. Igaz, le van töltve az Instagram a telefonomra, de havonta 1x ha ránézek, a messengeren leginkább az ismerőseimmel kommunikálok, régebben (feltöltőkártyásként) ez olcsóbb megoldás volt, mint az SMS. :D

Sajnos én is tapasztalom, hogy félnek egymástól az emberek, és nagyon hamar megunják a másikat. De interneten nagy a száj, ott egyszerű meztelen képet kérni.. Nagyon jól esik ha valaki leszólít az utcán, de egész életemben nagyon kevés ilyen alkalom volt. Sajnos kifordult a világ magából.

2019. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Én meg azon hezitálok, hogy a nagy szerelmemnek, akivel azóta szakítottunk és minden netes fórumon letiltott, de kb 4-6 havonta rámír egy SMS-t, olyasmit, h még mindig én vagyok az igazi, írok karácsonyra egy analóg levelet (boríték, bélyeg, posta). Olyat, amit még a dínók kihalása előtt küldözgettek egymásnak az emberek.

Elég retró vagyok, mi? :)))))


F44

2019. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!