Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve még az MSN címmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve még az MSN címmel ismerkedtek, ma meg az Instagram a nyerő?

Figyelt kérdés

Emlékeztek még az msn-re?

MSN nálam úgy működött hogy nem voltam állandóan bejelentkezve, csak ha muszáj volt. Csajokat sem azon keresztül szereztem.


De tény hogy nem haladok a korral, mert se Instagramom, se Viber, Messenger sincs a telefonomon 2019-ben.


Emlékszem suliban a fiú osztálytársaim állandóan a lányokat zaklatták az msn címekkel. Olyan unalmas volt ezt hallgatni. Volt egy kimondottan bolondos srác, aki ha meglátott egy szép lányt rögtön az msn címét körözte. Próbált érdeklődni ki tudja, de sose járt sikerrel, le lett mindig koptatva.😂



Régi szép idők, én visszasírom. Egyébként a 10-12 évvel ezelőtti időszakhoz képest sokkal elmaradottabbnak érzem magam körül a világot, hiába hogy mindenből sok lehetőség van, mégis több az egyedülálló és depressziós ember. Régen azért vak tyúk is talált szemet.


2019. dec. 9. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bizony ez így van. Az alapvető különbség, hogy 10 éve még a többség valóban társat keresett, ma meg a húspiacon megy az értékesítés.
2019. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg így van régen a haverokkal lementünk a másik asztalnál szép csajok kis szemezés 10 perc múlva 1 asztaltársaság lett most mi van mindenki a telefont nézi . Nincs kontakt .

Így ismerkedni is nehéz én az FB T is letőröltem . Kb hülyének néznek

Nincsenek azok a jó beszélgetős estéksem sajnos

2019. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!