Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Nem tudom hova rakni

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóban voltunk, 7 évig minden egyes nap beszéltünk,rengeteg időt töltöttünk együtt,azonban soha semmi nem volt köztünk,mert csak én éreztem többet iránta,mint barátság. Aztán párkapcsolata lett,engem hanyagolt már nem beszéltünk annyit és találkozni is csak több hónap után ért rá,így megszakítottuk a kapcsolatot,mert már nem volt értelme. Nem beszéltünk 2 évig, majd ráírtam mert történt egy olyan dolog ami miatt muszáj volt felkeresnem, egyedül ő tudott benne segíteni. Akkor beszélgettünk pár napig,majd egyszer csak nem írt vissza. Az eset után 3 hónapig se nem lájkolt és nem is reagált a sztoriaimra. Ez volt nagyjából fél éve. Azóta sem beszéltünk,viszont mostanában ha feltöltök egy képet lájkolja,bereakciózza, a történeteimre is reagál emojikkal. Ezt nem tudom hova tenni. Már nem érzek többet iránta,hiszen sokáig nem beszéltünk, túl léptem és találtam mást. Viszont mint ember sokáig jelen volt az életemben,így mondhatni érdekel mi van vele. Mire véljem ezt az egészet?
2019. dec. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmire. Ne foglalkozz vele, éld tovább az életed.
2019. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakd a fiokba.
2019. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:

Elfogytak a lovak, most keresi a megfelelo szamarat.


43F

2019. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!