Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire veljem? Mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire veljem? Mit gondoltok, mi a baja? Mert én már nem tudom. Még nem is találkoztunk.

Figyelt kérdés

Tinderen egyszerre ismerkedtem meg két pasival.. beszélgetés szintjén.

Az egyikkel annyira jól voltunk hogy viberre váltottunk.

Beszélgettünk..azt hiszem szexuálisan durván rám kattant..mindig csak hogy mennyire kíván, mekkorát élvezett... mondtam neki hogy hagyjon már ezzel a témával,mert más pasik is ezzel jönnek.. kérdezte ki, mondtam hogy akikkel még beszélek tinderen..rajta kívül kettő.. onnantól kezdve ilyet írt, hogy ennyire nyomulok tinderen,meg vele is ezt csinálom,stb.. nem is írt,max ha én írtam válaszolt.. pár szóval.. kérdeztem durcizik, vagy mi baja válasz, nincsen meg semmi.

Aztán már nem is válaszol, és 2 napja fel sem jött viberre.


2019. máj. 15. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Vesd ki a fejedből.

F.

2019. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor most megtanultad, h az ember (férfi is, nő is) nem meséli el, hogy mással is ismerkedik, ezt tartja az illem.
2019. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Nyomul itt a rossz dumával, kínos helyzetbe hoz, aztán jön a hisztike, hogy miért beszélgetsz mással. Könyörgöm, még nem is találkoztatok, akkor miért lenne jogos, hogy rád telepszik?
2019. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!