Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiatalon tobbszor megverte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatalon tobbszor megverte a volt baratnojet megtud valtozni?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen termeszetu ferfirol van szo. Az apukaja is hasonlo. A volt baratnojet tobbszor megverte, adott neki pofont. De allitolag a lany provokalta ki belole ezt a viselkedest (ismerem a lanyt is, eros termeszetu de nem tudom rola azt feltetelezni, hogy ezt ennyire durvan ki lehet provokalni)
2019. dec. 10. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mindegyiknek ez a szar dumája, hogy a nő provokálta ki. Agresszív állat az ilyen.

2019. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sose változik!
2019. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud.
2019. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyere vele össze, ne legyél előítéletes, miattad biztos megváltozik!!!
2019. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem lényegtelen, megváltozik-e vagy pont engem (téged) nem fog megverni, ha egyszer így viselkedett, akkor nálam elvágta magát.

Nekem egy korábbi páromról kiderült, hogy egyszer(!) felpofozta a barátnőjét 18 évesen, én el is hagytam ezért, függetlenül attól, hogy velem nem volt még csak agresszív sem.

2019. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!