Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sokkal könnyebb a dolguk a nőknek?

Figyelt kérdés
Ha elég okosak, rafináltak, és jó gyomruk van, akkor nagyon könnyű a dolguk. Csak annyi, hogy fogni kell egy gazdag pénzes pasit, mindegy milyen ronda a férfi vagy nagyon öreg, csak a lènyeg, hogy sok pénze legyen. El kell vetetni magàt valahogy felesègül és dombon a tanya. Tele lesz lóvéval a hölgy anélkül, hogy bármi nagy dolgot le kellene tegyen az asztalra. Lásd Palácsik Tímeàt de sok más nőt is lehetne mondani. A gazdag öreg nők nem keresnek maguknak fiatal bikát, akit kitartanak, főleg nem mennek hozzà feleségül, vagy jóval kisebb százalékban. Így ez az út inkàbb csak a nőknek adott.

#házasság #nő #pénz #vagyon #Gold digger nők
2019. dec. 10. 11:10
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Drága Kérdező!

Férfi prostituáltakra is van igény gazdagabb meleg körökben, szal nincs veszve minden.

Ha elég csinos, bevállalós és rafinált vagy jó gyomorral akkor semmmi sem akadályozhat meg abban, hogy egy befolyásos gazdag öreg férfi szexjátékszere legyél.

2019. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Szopni te is tudsz, van szád.
2019. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
95%

Én csinos fiatal nőként nem gondolom, hogy bármivel könnyebb az életem. Egyetemet végeztem, mellette végig dolgoztam, mert a szüleimnek nincs sok pénze, utána teljes állásban helyezkedtem el.

Szépen ível a karrierem, sokat dolgozom és stresszes a munkám, de szeretem, jól keresek. Nem jöttem még rá, mitől könnyebb nekem, ugyanúgy megdolgozok a fizetésemért meg a bónuszomért, mint a férfi kollégák.

Bizonyos szempontból még nehezebb is. Én járok üzleti utakra, egyedül szoktam utazni, múltkor London külvárosába kellett mennem egyedül nőként és volt bennem némi félelem, mert láttam rossz arcokat. Külföldön, ha Ubert hívok akkor is van bennem némi félelem, ugyanis sosem tudhatod, kinek ülsz be az autójába. Férfiként vajon mennyire gondol ilyenekre az ember? Sokkal kiszolgáltatottabb vagyok ebből a szempontból, ez nem is kérdés.

Vagy volt olyan, hogy mennem kellett tárgyalni és pont megjött, ömlött a vérem a repülőn és a meetingen is, fájdalmaim voltak, az ügyfél meg panaszkodott és azt is kezelnem kellett valahogy, hogy rajtam vezeti le a cég miatt érzett frusztrációkat.

Aztán persze mindig van pár kétbites férfi, aki jön, hogy biztos azért vagyok ilyen jó pozícióban, mert szoptam érte, de még nőtől is kaptam már ilyen megjegyzést, hogy honnan van drága táskám, szoptam érte talán, holott a belem kidolgozom 19 éves korom óta, hogy most itt lehessek, ahol vagyok.

Szintén kitbites férfi ismerősöm sóhajtozott nekem egyszer, hogy jaj, a nőknek milyen könnyű már, jól néznek ki, aztán előléptetik őket, bezzeg őt nem akarják... azt persze tudni kell, hogy 29 évesen még a BSc-jét sem sikerült befejeznie, tehát érettségivel van a cégnél, mellesleg nem tudom, de nálunk a cégben is vannak nagyon csinos lányok, a recepción ülnek nem túl sok pénzért, ha előbbre akarsz jutni, akkor le is kell tenni valamit az asztalra.


És igen, vannak nők, akik elvannak a sugar baby szerepben, de ugyanez a lehetőség férfiaknak is adott, nem véletlen létezik ennek a férfi megfelelője, a boy toy, mehettek kereshettek gazdag (idősebb) hölgyet, aki majd elvisz titeket vásárolni, meg kitart. Szóval nem kell irigykedni, mert a lehetőség a férfiaknak is adott.

2019. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted.
2019. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
5%

"és volt bennem némi félelem"



Ez a te választásod. Nem voltál elég éber, hogy a félelemeid fölé emelkedj. Én az egész életemet rettegésben, szorongva töltöttem. Attól is rettegtem, hogy a boltba lemenjek. Aztán felismertem, hogy én magam választottam a rettegést. A félelmeim és fájdalmaim miatt sose okoltam a környezetem, ahogy te teszed. Tehát attól, hogy nő vagy, nem kell rettegned. Ez a te választásod, ahogy minden.

2019. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Öreg özvegyből is van bőven haver, ha gondolod akkor választhatod te is a latin lover hivatást. :D
2019. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy gazdag, vén, meleg pasit. Csak gyomor kell.
2019. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
#25 a te irreális félelmedet attól, hogy lemenj a boltba, ne hasonlítsd már ahhoz, hogy egy nő attól tart, molesztálják, esetleg megerőszakolják. Ha te nem mersz lemenni a boltba, a félelem a fejedben van. Ha már élt vissza a bizalmaddal idegen férfi és egy rossz környéken egy sötét alak bámulni kezd, vagy cuppogni, füttyögni neked, onnantól rohadtul jogos a félelmed.
2019. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, de buta vagy, teljesen más a két dolog.
2019. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Téged se akadályoz meg senki, hogy gazdag nénit fogj magadnak. Nem példátlan. Hajrá.
2019. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!