Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akar ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akar ismerkedni egy normális férfi sem?

Figyelt kérdés
Velem mindig csak ilyen önimádó, tükör előtt vagy félmeztelenül pózoló, állandóan Facebbokon posztoló pasik akarnak ismerkedni. De én az ilyenektől rosszul vagyok. Nekem a 10 éves regisztrációm alatt van 40 képem, nem hogy mindennap posztoljak valamit. Meg az is rohadtul irritáló mikor egy csomó olyan nőt követnek be, vagy olyanok az ismerősei, akik minden testrészüket kiteszik. Pedig én tök normális képet teszek ki magamról, csinosan öltözködöm, de nem mutatok semmit. Továbbá csak képeket teszek ki magamról, nem osztok meg mindenféle idézetet sem.
2019. dec. 10. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pár év és jöhetnek a cicák :)
2019. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján a külsőségek vannak a fókuszodban, és épp ezért valószínű pont ilyen embereket vonzol be.
2019. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fúde szánalmasnak tartom már néha azokat az embereket és sajnos egyre több az ilyen műf**asz is aki ugyanúgy pózol mint a nők...minden nap felteszik a hülye képeiket , kicsit el vannak szállva az emberek..


Még is kinek mutogatják magukat?


A sok nyálcsorgatónak?


Gondolj arra miközben ezt a sok millió képet rakosgatod fel, hogy olyan faszik válaszolnak és kedvelgetnek akik mind jól megb**asznának csak

2019. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt más probléma van...
2019. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kérdéseket... Ha meg jön egy normális férfi, arra meg azt mondjátok nem az esetetek vagy, hogy uncsi :D Akkor döntsétek már el, hogy milyenre vágytok. Mert aki nem a megcsalós fajta meg nem nagyszájú stb, azt elteszitek barátzónába.
2019. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!