Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lètezik nő ès...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lètezik nő ès fèrfi közt barátság?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de nem mindenki alkalmas rá.
2019. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Tapasztalatból beszélek, hogy férfi és nő között nem lehet barátság, maximum haverság.


És nem, nem feltétlenül azért, mert valamelyik fél többet akarna a másiktól. Leginkább azért, mert ha bármelyik fél párkapcsolatba kerül, akkor az akivel összejön, előbb-utóbb elkezd féltékenykedni és tönkre teszi a barátságot.


2 ilyen esetem volt, ezek közül az egyik az netes társkeresésből indult, de nem jöttünk be a csajjal úgy egymásnak. Ő sem nekem és én sem neki. Barátilag viszont igen. Minden legapróbb dolgot megbeszéltünk egymással, olyan jóban lettünk. Ha találkozni nem is tudtunk, napi szinten dumáltunk facebookon. Később megismerkedett, majd összejött egy sráccal aki kb 120km-re lakott. Egy idő után oda is költözött hozzá. Onnantól a csajjal a távolság miatt személyes találkozók már nem voltak, de facebookon továbbra is beszéltünk. Volt egy eset amikor ráírtam a csajra, kérdeztem mi újság. Mondta, hogy most épp mennek X helyre. Írtam neki, hogy jól van legyetek, nem zavarok most akkor. Erre írta is, hogy nem zavarok, nincs ebből semmi gond. Aha, aznap este írta, hogy mostantól csak akkor beszélgessünk, ha nincs a pasija a közelében, mert elkezdett féltékenykedni. Tudomásul vettem, nem csináltam ügyet belőle. Eltelt kb 2 hónap, addig is dumáltam vele, de nyilván így már sokkal kevesebbet tudtunk. Heti 2 alkalommal kb. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy le vagyok tiltva a csajnál facebookon. De semmi üzenet, hogy letilt meg akármi, minden szó nélkül le lettem tiltva. Utána persze a pasijától kaptam is egy üzenetet, hogy ő nem engedi a barátnőjének, hogy más fiúkkal jóban legyen, beszélgetni ott vannak a barátnői stb...


Mondjuk így utólag a csajt sem érzem korrektnek, hogy ha még engedelmeskedik is a pasijának, akkor legalább miért nem ír a tiltás előtt annyit, hogy ne haragudjak már, de így alakult, ne beszéljünk többet. Nem haragudtam volna meg érte.


Egy másik eset hasonló, de ott a csaj korrekt volt a végén. Meg az ő esetében amikor jóban lettünk, akkor neki már megvolt a barátja. A csajjal szombatonként jártam egy suliba és jóban lettünk barátilag. De egy idő után elkezdett a barátja féltékenykedni. A csaj egy darabig kitartott, mert mondta, hogy ő nem fogja engedni a pasijának, hogy megszabja kivel barátkozhat és kivel nem, de aztán egyszer szólt, hogy mi a szitu. Sűrűn kerülnek összetűzésbe ez miatt és ultimátumot adott neki a pasija. Szóval nem beszélhetünk többet.


Én ezen 2 eset óta nem hiszek a fiú-lány barátságban. Darabig működhet, de ha már bármelyik fél összejön valakivel, onnantól meg van számlálva az ideje a barátságnak.

2019. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

Létezik.

Nálam inkább távolságtartást vált ki, ha valaki nagyon bejön. Tehát azzal nem barátkozom egyáltalán.

2019. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Ezért jó, hogy sokkal idősebb a hölgy, aki jó beszélgetőtàrsam, így a velem egykorú felesègem nem gondolhatja komolyan, hogy lecserélem egy anyámkorú nőre. Én is ha lenne egy 60 éven felüli férfi akivel jóban lenne, meg sem fordulna a fejemben, hogy megcsal, halálra röhögnèm magam. Kb. A pasi infarktust kapna aktus közben😅 viszont ha hasonló korú lenne a férfi az nem tetszene.
2019. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalatból írom, hogy létezik.
2019. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

"Leginkább azért, mert ha bármelyik fél párkapcsolatba kerül, akkor az akivel összejön, előbb-utóbb elkezd féltékenykedni és tönkre teszi a barátságot."

Sosem volt ilyen egy kapcsolatomban sem. Sem az én részemről sem a párjaim részéről (mindannyiunknak vannak nagyon is közeli barátai a másik nemből.) Nem kell lelki csőd, önbizalom nulla emberekkel összejönni és akkor nincs féltékenykedés.

2019. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Nincs 12 amit írt azt tapasztaltam én is
2019. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Letezik, amennyiben a felek rokonok.

Unokatesommal (ferfi) nagyon joban vagyunk. Felnott fejjel valtunk baratokka, mindenrol tudunk beszelni es imadjuk egymast. Es tobbszor megbeszeltuk azt is, hogy a verrokonsag szentsege az ami visszatart minket attol, hogy ugy nezzunk egymasra mint ferfi/no. Szoval nalunk abszolut kizart, hogy egymasra kivanjunk es talan ezert tudjuk elengedni magunkat annyira egymas tarsasagaban es ezert valtunk a legjobb baratokka. Nagyon ertekesnek tartom, mert a ferfi vilag minden titkat tole/rajta keresztul megismerhetem.

2019. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Persze ha az egyik fél a - férfi- saját neméhez vonzódik. Máskülönben az egyik fél mindig többet akat.
2019. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is, valaki mindig többet akar. A poénkodás is átmehet pikánsba, amiben már ott a szexuális töltet. A bókok flörtbe, a hosszú beszélgetések vonzalomba.
2019. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!