Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha ilyen lenne a párotok? Zavarna? Vagy inkább örülnétek neki?

Figyelt kérdés

- Hetente átlagosan egyszer van igénye találkozásra, és nem azért, mert távkapcsolatban vagytok, vagy nagyon sokat kellene dolgoznia, egyszerűen csak elég neki ennyi. (A találkozás legtöbbször együtt alvás, de nem mindig hétvégén.)

- Nem szeret telefonálni, sosem hív fel, hacsak nem akar valami sürgőset mondani.

- Messengeren szeret beszélgetni, de általában nem online folyamatosan, sokszor csak órákkal később válaszol (még akkor is, ha egy beszélgetés közepén tartotok), néha pedig csak másnap.


Mit gondolnátok? Örülnétek, hogy megvan a saját élete és nem akaszkodik rátok? Vagy ez már túl kevés találkozás/beszélgetés lenne?


2019. dec. 12. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Zavarna, mert nem szeretem azt, ha valaki ennyire munkamániás, hogy neki fontosabb a karrier, mint a kapcsolatunk. Ráadásul az ilyen emberekben egy deka rendszerkritika nincsen, azt hiszik, hogy a munkától jobb ember lesz a másik. Nem szeretem ezt a konformizmust. Emberek többsége alapból le van terhelve még a 8 óra munka is sok, hát még az 5 munka hét is.


Aki nagyon sokat dolgozik nem mondanám, hogy megvan a saját élete, azért az önellentmondás, mert milyen élet az, hogy napi 12 órát áldozik valaki a tőkefelhalmozásnak. Az nem élet. Kevesebb munka kéne és több öröm.

2019. dec. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem félreértettél, a kérdésben leírtam, hogy nem dolgozik durván sokat az illető.
2019. dec. 14. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!