Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy férfi nem tiszteli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy férfi nem tiszteli a nőket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 17:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Ahogyan egy szép nő sem tiszteli a ronda,csóró férfiakat. Ez van.
2019. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Egy férfi tiszteli nőket, aki nem tiszteli, az nem férfi. Egyébként nekem nem baj, mivel mi sem fogunk soha szorosabb kapcsolatba kerülni, mint hogy egyszer véletlenül elmegyünk egymás mellett az utcán, és tudomást sem veszünk a másik létezéséről. És 3,5 milliárd nő gondolja ugyanezt. Az baj?
2019. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem elég nagy baj, ha egy ilyen nagy számú csoportnak nem adod meg az alapvető tiszteletet.
2019. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, csak ne akarjon tőlük semmit. Az ember párja a társa, legalábbis normális ember ezt várja egy kapcsolattól. Akit nem tisztelsz, azzal sosem lesz igazán bizalmas a kapcsolatod. De leginkább nem lesz semmilyen kapcsolatod
2019. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
7%
A sok feminista nőstény pirosozott. Ha ez nem kölcsönös én miért tiszteljem azt aki engem nem tisztel. Ez van. Sok nő meg is érdemli.
2019. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Aha, baj szerintem, mert sosem lesz e miatt baro,elvezheto kapcsolata, de ha ő ezt nem sajnálja,,,
2019. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
Az embereket kell tisztelni. Ha te valakit csak azért nem, mert valamilyen nemű, akkor egy utolsó senkiházi vagy, aki valóban nem érdemel meg semmilyen tiszteletet.
2019. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Azért baj ez, mert nem szarod le őket. A nőgyűlölőkkel is az a probléma, hogy hiába tolják az utálatot, valahol mégis a nők seggében vannak és nem tudnak teljes életet folytatni szingliként vagy a másik kapura játszva. Annyi ilyen "nem tisztelem a nőket" meg "nem érdekelnek a nők" meg "utálom a nőket" figura nyomul a hülye kérdéseivel gyk-n, közben üvölt róluk, hogy nem tudják magukat függetlenné tenni a másik nemtől... Nem kötelező a párkapcsolat, nem kötelező dugni, nem kötelező heteronak lenni, nem kötelező a nőkkel jóban lenni... De akkor nem kell a taknyodban bugyborékolva itt hisztizni, ha senki sem kíváncsi rád és a csúf gonosz nők magasról szarnak a nyűgödre, mert ha így fordulsz feléjük, azt legfeljebb valami defektes felmosórongy díjazza. Legalábbis ha én tényleg nem kérek egy emberből vagy bizonyos emberekből, élem az életem vígan nélkülük és nem verem földhöz magam, hogy miért ilyenek vagy olyanok meg kérdezgetem, hogy az most baj-e, ha leszarom őket/nem tudom őket tisztelni, mert nekem az a természetes érzés velük kapcsolatban... De itt nem ez van, itt idejöttél verni a nyálad, hogy valaki megsajnáljon vagy hogy tudasd, hogy te milyen kemény nyereknek tetteted magad. Valójában ez a te szégyened és gyengeséged és nem mellesleg nem is igaz.
2019. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen férfi akkor az édesanyját sem tiszteli? Hiszen ő is nő. Vagy az nem mond neked semmit, hogy az életedet is egy nőtől kaptad?
2019. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Csak úgy zárójelben megjegyzem hogy nem rólam van szó,

egyik munkatársam viselkedik így.

2019. dec. 12. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!