Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy férfi nem tiszteli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy férfi nem tiszteli a nőket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 17:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%
Áhhh, semmi baj ezzel! Miért is lenne? Sőt úgy jó, ha a férfi rendszeresen leköpi és el is veri a nőt. Mrt mi a f@@sznak született az nőnek? Sokkal menőbb 13 cm-es pötsel lúzerkedni.
2019. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%
11! A 9.válaszoló vagyok. Ki vette az anyukádat a szájára? Egy egyszerű, normális kérdés+ válasz volt! Tudsz értelmezni? Vagy te tényleg ennyire "egyszerű" vagy?
2019. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Undorító, mindenki megérdemli a tiszteletet, akár nő, akár férfi. Az intelligencia hiánya ha valaki képes esetleg egy csalódás miatt egy egész nemet megutálni.
2019. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%

Én sajnálom az ilyen férfiakat (illetve a férfiakat nem tisztelő nőket is). Valószínűleg sok rossz tapasztalat érhette az életben, amiért ez kialakult nála. Hosszú távon pedig ő jár rosszul vele, mert így valószínűleg nem lesz boldog párkapcsolata (bár ki tudja, talán találhat magának egy rossz önértékeléssel rendelkező leányzót).

Remélem a munkatársad megismer majd egy olyan nőt, akivel úgy megkedvelik egymást, hogy elmúlik ez a rossz érzés, és boldog és kiegyensúlyozott életet tudnak majd élni.


26/N

2019. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
27%
Alapvetően minden embert tisztelni kell nemtöl Függetlenül.Legalábbis addig amíg meg nem ismered.Nekem is van 1-2 olyan nő ismerősöm rokonságon belűl is hogy köszönöm és pont.Nem tisztelem és lenézem azért amilyen ember.Ezen az oldalon is vannak olyan nők akik semmilyen tiszteletet szeretetet nem érdekelnek de még azt sem hogy nőnek embernek nézzük őket.Aki féregnek taposnivalónak nevez egy férfit az pont az a fajta aki simán ki tudja provokálni a legnyugodtabb legsimulékonyabb férfinál is hogy kapjon egy tenyerest.Aztán jön ide férfigyűlölőnek.Az ilyen nőket valóban nem kell tisztelni.33-F
2019. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ mit értünk "baj" alatt.

Én úgy nevelkedtem, hogy ez a fajta hozzáállás sosem volt elfogadható, tehát szerintem baj, igen. Tisztelet nélkül nincs élet, nincs miért küzdeni. Tiszteletet lehet megadni embernek, állatnak, növénynek, még egy tárgynak is, de enélkül minek kellene nekünk?

2019. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha találkozik egy olyan nővel, aki jól helyben hagyja, akkor változna a helyzet?
2019. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
40%

"A nők 99%-a nem tisztel egy férfit sem, az természetes...."


Mire alapozod ezt a kijelentésedet?

2019. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#8 "Annyi ilyen "nem tisztelem a nőket" meg "nem érdekelnek a nők" meg "utálom a nőket" figura nyomul a hülye kérdéseivel gyk-n"

Középsőt látok néha, de a másik kettőt nemhogy "annyit" nem, hanem nem is látok egyáltalán. Max olyat, akikre rásütik ezt, az olyan szélsőségesek, mint aki korcsozik ;)

2019. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

"Vagy az nem mond neked semmit, hogy az életedet is egy nőtől kaptad?"

Nem egyes szám első személyben írtam hogy nem tisztelem a

nőket, csak sajnos vannak ilyen férfiak. Nem ÉN vagyok ilyen kiscsillag. Igen egyszerű vagyok a szó jó értelmében.

Oké ?

2019. dec. 14. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!