Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők bizonyos kor után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők bizonyos kor után miért lesznek érzelem mentesek?

Figyelt kérdés

Ha 40 felett elválnak mondjuk,onnantól kezdve erős 80%-van végig egyedülállóak lesznek.

Nem vágynak a romantikára? Nem hiányzik nekik,hogy valaki legyen mellettük állandóan,és átöleljék esténként?

A magányosság/egyedülállóság az mennyire egészséges?


2019. dec. 13. 04:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
De, de a korukbeli pasik huszonéveseket kergetnek, vagy maga a hölgy is olyan palikat keres, akik már nem reálisan elérhetőek neki: pl gyermektelen, független fickókat. Ha valaki hajlandó elfogadni, hogy elvált, gyerekes emberekből túlkínálat van abban a korosztályban, akkor talál párt, ha valaki ragaszkodik ahhoz, hogy jár neki az, ami huszonévesen, akkor nem igazán van esélye. 40 éves kor felett mindenki túlvan ezen-azon.
2019. dec. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az én párom pont azért szakított velem mert úgy gondolta,hogy nekem még kell/jár egy külön család,élet,gyerekkel stb.. természetesen ő volt az idősebb 12 évvel.
2019. dec. 13. 06:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nők lezsnek ilyenek,akiket csúnyán átvágott a férjük.

Már nem bíznak senkiben sem.

2019. dec. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
37 voltam, amikor elváltam, most 43 és végre találtam olyan párt, akivel tökéletesen összeillünk, szeretjük egymást. Soha nem is szerettem volna egyedülálló lenni, csak épp mostanra találtam meg.
2019. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
6 év is nagyon sok már egyedülállóként,mert az ember megszokja a magányt.
2019. dec. 13. 08:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Sikertelen próbálkozás volt a 6 év alatt

Én sose tudnám a magányt megszokni

2019. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egyedülállóság nem egyenlő a magánnyal és sokkal egészségesebb a kapcsolatfüggőségnél. 6 év pedig annyira nem sok, inkább egyedül, mint nem megfelelő társsal.
2019. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek. Csak már nem naivak és nem adják ki könnyen magukat.
2019. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaj dehogynem egyenlő.Egyenlő ez a magánnyal,csak tudom tudom...ezt szokás mondani. Nincs annál rosszabb érzés amikor egyedül vagy este a szobádban és te is egyedül alszol. Nappal ellehetsz a munkatársiddal,barátnőiddel különböző kurzusokra is beiratkozhatsz,kommunikálhatsz emberekkel,lehetsz önfeledt vidám is.. de az este csak magad vagy,míg mások boldog kapcsolatban. És ne mondjuk már mindig azt,hogy rossz kapcsolatba kell lenni,meg,hogy csak és kizárólag tuti rossz lesz,mert nem így van.Lehet,hogy abban a bizonyos magányos nőben is sok a hiba csak nem tud,vagy nem akar tudni róla! Nem mindig a másik fél tehet mindenről..előszpr mindig magunkba kell nézni. A próbálkozás meg ne abból álljon,hogy megismerünk valakit pár nap alatt és akkor uccu.. legyünk együtt testileg lelkileg!
2019. dec. 13. 14:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Én voltam a 6 évig egyedülálló és de, úgy 2 év után már magányként éltem meg.

A sikertelen próbálkozást nem párnapos ismeretségekre értem. Volt két kapcsolatom közben: egy 3 hónapos, aki ennyi idő után egyszer csak se szó se beszéd eltűnt :) illetve egy sok részletben összeveszős-kibékülős 1,5 éves, akivel - mint utólag kiderült - azért állt a bál állandóan és azért tűnögetett el majd fel, mert aktívan társkeresőzött mellettem is.

Mindemellett igen, mindenkiben van hiba. Bennem is.

Fél éve találtam végre valakit, akivel nagyon jól megértjük és szeretjük egymást. Egy hónapja össze is költöztünk.

2019. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!