Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők bizonyos kor után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők bizonyos kor után miért lesznek érzelem mentesek?

Figyelt kérdés

Ha 40 felett elválnak mondjuk,onnantól kezdve erős 80%-van végig egyedülállóak lesznek.

Nem vágynak a romantikára? Nem hiányzik nekik,hogy valaki legyen mellettük állandóan,és átöleljék esténként?

A magányosság/egyedülállóság az mennyire egészséges?


2019. dec. 13. 04:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nincs annál rosszabb érzés amikor egyedül vagy este a szobádban és te is egyedül alszol."

Szerintem pedig nincs jobb annál, ha egy hosszú nap után hazamész és végre nincs körülötted senki, végre nem kell senkivel sem beszélgetni és senkire sem odafigyelni, hanem egyedül lehetsz. Kinek mi, én imádok egyedül lenni, nem vagyunk egyformák.

2019. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek egyedül lenni, soha egy percig nem éreztem magányosnak magam. Azért nem leszek valakivel, mert más a fejemre olvassa, hogy márpedig rossz nekem. Majd én tudom. Te olyan típus vagy, aki szenved ettől, én meg attól szenvedek, ha valakit keróülgetni meg hallgatni kell. Igen, tudom, hogy agyrémnek hangzik sok embernek, de ez van, nem vagyunk egyformák.
2019. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is 37 évesen váltam el, most vagyok 42. Az elmúlt 5 év alatt volt egy másfél éves szex kapcsolatom, egy-két elcseszett randim és egy kapcsolat félének induló, 2-3 hónapos valami. Egyik sem érte meg hosszú távon, hogy a nyugodt kis életemet felrúgjam miatta.


Én szeretek egyedül lenni és nem élem meg magányként, sőt. Mivel egyedülálló anya vagyok (mint az elvált negyvenes nők nagy része) én ölni tudnék egy magányos estéért amikor nem kell mással törődnöm, csak magammal. A csendben. Néha nagyon hiányzik egy társ, máskor csak a szex, vagy egy átszórakozott este valakivel, akihez tartozom. Máskor meg csak nyűgként tudok egy másik emberre gondolni. Nyilván ha lenne egy konkrét valaki akibe szerelemes vagyok, akkor lenne rá bennem igény és motiváció, de így nem érdekel különösebben és nem vagyok magányos attól, hogy nincs párom. És nemcsak a gyerek miatt mondom ezt, hanem mert alapvetően jól elvagyok a magam kis világában. Nem vagyok érzelem mentes, csak talán jobban vigyázok arra, kit engedek be a szívembe. De ez érthető is.

2019. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, a magány az az egyedüllét, amit nem bírsz elviselni. Ez pedig egyéni. Én egyedül soha nem éreztem magam olyan magányosan, mint társaságban.
2019. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!