Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfit aki gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfit aki gyakran mos, főz és takarít tényleg papucsnak gondolják a nők?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Örülnék egy ilyen férfinak, legalább nem életképtelen és nem várná el, hogy minden a segge alá legyen tolva.
2019. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ma már a férfinak is illik e tudományokat elsajátítania.
2019. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Amikor egy férfit kidobnak vagy elutasítanak, azt mindig megideologizálja. Ha a nő következő párja magasabb: túl alacsony voltam / a nő egy felszínes dög. Ha gazdagabb: nem kerestem elég jól / a nő gold digger. Ha jóképű: ronda vagyok / a nő egy felszínes rongy.

Ha a nő azért dobja, mert állandóan szexelni akar és amúgy nem törődik a nő lelkével: a nő frigid. Ha azért dobja, mert nem szexel vele: a nő egy érzéketlen ösztönlény. Ha azért dobja, mert nem elég férfias: biztosan túl sokat takarítottam.

De minden helyzetre jó az adu ász: a nőknek lehetetlen elvárásaik vannak!


Szóval nem azért dobta ki, mert házias, hanem mert amúgy meg egy papucs.

2019. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Cserélek a barátnőddel.

Az enyém nem csinál ilyen dolgokat,ellenben elvárja, és egy bunkó agresszív paraszt lett belőle.

2019. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14: nekem is volt ilyen, aki kezdetben cuki volt, majd utána kijött az igazi anyuci pici fia énje, és mikor nem teljesült "az asszonynak a konyhában a helye, és az a dolga, hogy lesi az ura minden kívánságát" tézise, egyre agresszívabb lett, majd egyszer megütött. Én akkor otthagytam őt. Főzzön, mosson és takarítson rá az anyja (akire mint utólag kiderült, szintén kezet emelt). Neked is ezt ajánlom.

A legtöbb pasinak addig tart az elektromos kütyü mániája, míg nem kell megnyomni a gombot a mosógépen.

2019. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a férjem főz mos takarít bevásárol. egyébként nem volt mindig ilyen, nagyon lusta volt és a kapcsolatunk elején veszekedtünk ezen folyton. aztán nem volt munkája egy hónapig és akkor megbeszéltük h addig ő csinál mindent. aztán lett munkája de utána meg valahogy úgy maradt.. aminek én csak örülök. később érek haza a munkából mint ő, és nem akkor kell nekiállnom takarítani sőt van h vacsorával vár. hétvégén én főzök meg megcsinálom amiket utál (pl. vasalás) de egyértelműen többet dolgozik házimunkával mint én.

egyáltalán nem tartom papucsnak nagyon férfiasnak tartom h így odafigyel rám. a baj az h ezzel egyedül vagyok, a teljes rokonság, az ő szülei de főleg a saját szüleim, engem cs . sztetnek. a baráti kör szintén gáznak meg papucsnak tartják meg viccesnek gondolják.. szóval teljesen felesleges ha bármi jól működik az életben az ostoba konzervatív begyöpösödött emberek úgyis elrontják.

2019. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én pozitívumként élem meg.

Korábban szinte csak olyan férfiakat ismertem, akik egy mosógépet el nem indítottak volna. Tipikus asszony dolga főzni, mosni, takarítani alakok. A mostani párom se csinálja sokszor magától, de ha megkérem, akkor megy és csinálja vagy én csinálok valamit és megkérdi, hogy segítsen-e.

Kicsit se gondolom emiatt papucsnak. Nagyon is jól esik, hogy nem nekem kell mindent csinálni.

2019. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Hát pedig nem egy ismerősömet dobta ki a csaj mert nem tudott rá férfiként tekinteni emiatt."


Garantáltan nem emiatt dobták ki őket. Ebben 100% biztos lehetsz.

2019. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!