Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mire véljem? Mit jelenthet nála?

Figyelt kérdés
Egy srác jelentkezett egy társkereső hirdetésemre, msn-en beszélgetünk, elég komolynak tűnik, jövő héten fogunk találkozni. Már elég komolyan beszélget, idézem: "úgy néz ki, hogy te beköltözöl a szívembe", stb, aztán a másik pillanatban meg hangnemet vált és rendesen sérteget, hogy mi van, fogom őt hálóval (mikor nem is, csak annyit írtam, hogy várom már a találkozásunkat), azért ez elég sértő egy lánynak. Utána megint udvarol, így Egyetlenem (nagybetűvel írja), meg úgy, aztán jönnek a sértések. Majd megint udvarol, és így tovább, felváltva. Miért váltakozik így ez nála vajon? Meg írta, hogy nagyon szeret húzni is engem, mire begurulnék, megírja, hogy csak vicc. A baj az, hogy olyanokkal viccelődik, amiket akár komolyan is gondolhat, és elég komoly dolgokkal, szóval így már sokszor nem tudom, hanyadán állok vele.
2010. júl. 20. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
fura.. :S de pl. mikkel sérteget? ezenkivül?
2010. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szopat
2010. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legalább válaszolna...
2010. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szopat? De miért szopat egy fiú egy lányt? A többi sértés olyan kaliberű, hogy úgy mond dolgokat, hogy de sürgősen megcsinálod ezt vagy azt, és mikor mondom, hogy velem így ne beszéljen, akkor elkeni, hogy hisz csak vicceltem, és megint kenyérre lehet kenni.


Persze, ha találkoztam vele, akkor majd többet tudok, de addig is, miért csinálja ezt egy hímnemű egy nőneművel?

2010. júl. 20. 02:07
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Valószínűleg rosszul csinálja...

2010. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, értek angolul, köszi, felfogtam.
2010. júl. 20. 02:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Skizofrenias.
2010. júl. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!