Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek úgy ki a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek úgy ki a mai fiatal srácok, mintha lányok lennének?

Figyelt kérdés

Az ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

[link]


Semmin férfias nincs bennük. És ezekhez vonzódnak a lányok?

És miért csak a külső számít? (főleg a ruha meg a smink a lányoknál) És miért jó az, hogy a 12-14 éves kislányok úgy néznek ki, mintha 20 évesek lennének és smink nélkül már ki sem mernek menni a boltba se?

És miért divat az, hogy a lányok idióta arcot vágnak a képeken, vagy csücsörítenek, meg felülről fotózzák magukat:

[link]

[link]


És végezetül: miért jó kommersznek, ugyan olyannak lenni, mint a többiek?


2010. júl. 20. 06:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ja és miért divat k*rvának lenni és kibeszélni 14 évesen a "barcsinőnkkel", hogy milyen "cukeee" volt az a srác, aki megdugott?!?!!

(ilyen lányokat hallottam a buszon, hajnali 4-kor)


én vagyok túl konzervatív, vagy mi?

2010. júl. 20. 07:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik néz ki így.Csak 10%-uk, mert divatmajmok, majd kinövik.
2010. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia, a válasz nagyon egyszerű.

Amerika jótékony hatása, amit a mai fiatalok látsz, azt hiszik ettől lesznek menők, sajna ez van, az egész gondolkodásmódjukra kihat, én nem hiszem, bár remélem hogy egyszer majd kinövik :D

2010. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Drágám, ez egyszerű.

Style.

2010. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szánalmasak.
2010. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet,hogy irigykedsz rájuk?!?! :)
2010. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan.
2010. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem néznek ki lánynak.

Egyszerűen csak nem férfiasak, de nem csak férfias meg nőies létezik. Fiatalok, és ez a stílusuk, ez nekem is jobban állna, mint a macsóság, egyszerűen alkatilag (180/52) máshogy jönne át.

Valaki jól mutat Diesel farmerben és ujjatlanban a negyvenes karjával, de szerintem nem baj, ha megoszlik a társaság, hiszen van, akinek ez tetszik, annál több izmos, vakmerő srác jut neked.


A lányokról nem tudom, miért vágnak kretén arcokat, biztos jót nevetnek utána a képeken x)

2010. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon, nagyon, nagyon jó kérdések. Csak válaszolni nehéz... Ez a divat, ettől lesznek menők, és közben mindegyik azt mondja, hogy "hűdeegyedivagyok". Szerintem szánalmasak, szerencse, hogy nem minden kortásram ilyen.

És még nagyobb szrencse, hogy vannak normális srácok is, akik fiúnak néznek ki, és nem egy elcseszett díszb.uzinak. :DD

Ezektől a pózolgatós képektől meg kiráz a hideg, főleg amikor kommentelgetnek egymásnak, hogy "jahhhj, de cép vagy. cejetlek barátosném". Ez annyira fárasztó tud lenni. :D

2010. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább idegesítő , mint fárasztó...
2010. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!