Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem érzi, hogy valami bűzlik, amikor egy maguknál vonzóbb férfi hajt rá? Ennyire nem látják reálisan magukat?

Figyelt kérdés

Ha az évek alatt hallottam ilyen "randiztak, de megdugta és otthagyta, átverte" típusú eseteket és láthattam a feleket, 10-ből 9-szer azt láttam, hogy egy jobb pasi csinálta egy önmagához képest nőben kevésbé vonzó nővel. Lehet ez átlagos nő és enyhén helyes férfi, vagy helyesebb nő és jóképű férfi, vagy tényleg jó csaj egy kifejezetten top pasival (akinek már nem csak a külseje, de minden másban az élete is nagyon rendben volt)


A nők ennyire vágynak a saját maguknál jobbra, hogy sosem gyanús nekik, amikor egy náluk jobb pasi akar tőlük valamit? Esetleg ennyire nem látják reálisan magukat és vonzóbb nőnek képzelik magukat, mint amilyenek valójában a férfiak szemében? Ez szerinted hogy működik?


2019. dec. 15. 15:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as röviden tömören mindent leírt.


Ami még eszembe jutott a kérdés kapcsán.

Képzeld el, hogy nem, nem látják általában az emberek reálisan magukat. Miért, te 100%-ig reálisan látod magad? Biztos vagy benne? Általában inkább rosszabbnak látjuk magunkat, de előfordul, pl amikor egy jobb pasi éppen ránk lesz figyelmes, hogy elveszi a józan ítélőképességünket, és elhisszük/csak élvezzük a pillanatot.


Én mindig elhiszem, mennyi reális is vagyok én...

Aztán jön egy olyan, hogy xy másik nőt sokkal vékonyabbnak látok magamnál, és végül kiderült, pont ugyan akkora méretünk van, centivel lemértem! 😃 Nem akartam elhinni, hogy én ne látnám jól! A tükörbe nézve se teljesen azt a képet látod, mint ami valójában, mert az agy ilyen különleges és összetett szerkezet.

2019. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

Én tinikén nem láttam ezt át, elhittem a mesét, hogy biztos a belső számít nekik, később azonban már soha senki nem tudott átverni ilyen módon.

Még a szagát is megérzem 19 éves korom óta az ilyen szituknak, és tudod mi a durva?

Hogy pont azért, mert nem tudnak megkapni ők, (most konkrét történetek konkrét szereplőiről beszélek) ez egészen addig felspannolja, spannolta őket, hogy képesek voltak nyakukat törni, hogy megszerezzenek. A végén már nem csak egy átejtős éjszaka lett volna, egyiknél elég valószínű, de mivel ilyen csajozógépeknek még azt sem engedem meg, hogy hozzámérjenek kézfogáson túl, így bizonyítani nem tudom.

NINCS BIZALMAM az olyan férfiakban, akikről tudom, hogy csalta már meg barátnőjet, főleg, ha nem egyszer, akiről tudom, hogy mással chatel úgy, miközben élettársa van. Erősen megvizsgálom a közeledő illetőt, így lehet, hogy több az üres járatom, mert szelektálok, de nem is ejtett azóta pofán senki. Így hosszabb, és minőségibb kapcsoalatokat sikerült összehoznom nem adonisz, de számomra elfogadható férfiakkal.


Hogy egy mondatban válaszoljak: igen, tiniként nem fogtam fel még, nem is sejtettem, hogy létezik efféle kategórizálás, hogy én két kategóriával lejjebb vagyok annál a srácnál, akibe belezúgtam, mert folyton elkérte a leckémet, vagy minden buliba felkért tácnolni.


Ma már tudom, hogy külső alapján hová lőjem be magam, de a helyzet az, hogy az élet ezt meg felülírja..

2019. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A baj nem azzal van, hogy a nők felfele választanak. Ez a természet rendje, nem csak az embereknél, az állatvilágban is megfigyelhető. A sok koppanás inkább annak köszönhető, hogy a társadalom illetve a média hatására túl lettek értékelve a fiatal nők. Ők pedig ehhez mérten keresnek párt, ami nyilván nem fog összejönni, mivel bár minimálisan több a férfi a fiatal generációkban, de messze nem annyival, hogy minden nő a felső 20-30%-ból tudjon válogatni. Ez csak a legjobbaknak jön össze.
2019. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem azért nem lenne gyanús, mert ha van egy jópasi, aki egyéjszakásat akar, az miért nem valami csodaszép nőt hülyít? Mert én prűd vagyok és teljesen átlagos, és pont ezért hinném azt, hogy a belsőm tetszik neki. Mert a külsőm nem tetszhet. Szemben egy csúnya pasival, aki nem válogathat, neki "jutok", egy jó pasi válogathat, neki kellek.


Ti mondjátok mindig, minden férfi megalkuszik, ha pénze lenne, minden pasinak modell kellene. Pont ezért látom magam reálisan. Ha olyannak kellek, aki mindenkit megkaphat, annak csak a belsőm tetszhet. Külsőre millió szebb lány van nálam.

2019. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Helyes és csúnya férfiak is át tudnak verni, ebben nincs semmi összefüggés.
2019. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
#14: Így is lehetsz a jó pasinak mondjuk a 14. strigulája. Mármint a keddi oldalon, mert a hétvége a "csoda szép nőké". Attól, hogy egy férfi helyes, még nem biztos hogy komolyak a szándékai egy kevésbé szép nővel.
2019. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

Ti mondjátok mindig, minden férfi megalkuszik, ha pénze lenne, minden pasinak modell kellene. Pont ezért látom magam reálisan. Ha olyannak kellek, aki mindenkit megkaphat, annak csak a belsőm tetszhet. Külsőre millió szebb lány van nálam


14-es, ez nem igaz, mert ha épp nem tud leakasztani jó nőt, akkor is jó vagy neki üritésre. Van olyan, hogy éppen akkor nem tud jobbat, aznapra.. és akkor jó vagy neki egynek.


Hidd el, ez a valóság, tökéletes és többszöri tapasztalat..

2019. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
#17 De te egy éjszakásról beszélsz. A legtöbb normális nő nem megy bele ilyenbe és azon csodálkozik, ha a pasi egy hónap udvarlás után megdugja és lelép.
2019. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#17 De te egy éjszakásról beszélsz. A legtöbb normális nő nem megy bele ilyenbe és azon csodálkozik, ha a pasi egy hónap udvarlás után megdugja és lelép.



Nem csak egyéjszaka működik, hanem rövid távon, illetve mondjuk úgy, hogy négy fal között. Ha nem vállal szülők, barátai előtt,és ő jó pasi, te nem vagy fullos nő, akkor ez működik ilyen módon.

Igenis, van, hogy valamiért vonzódik szexuálisan, de nem tart elég jó partinak, nem tart saját kategóriájának egy igazi, hosszú távú kapcsolathoz.


Nem csak tökéletes csajokat kezelgetnek a jópasik. Ez nem ilyen fekete-fehér, ahogy a vonzalom is szubjektív dolog.

2019. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"14-es, ez nem igaz, mert ha épp nem tud leakasztani jó nőt, akkor is jó vagy neki üritésre"


Csak én nem vagyok ürítő. Nem hiszem, hogy 1) nem talál jó nőt, 2) hónapokat szédítene, hogy egyszer lefeküdjön egy átlagos nővel, aki csak sötétben szemből szexel.

2019. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!