Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem érzi, hogy valami bűzlik, amikor egy maguknál vonzóbb férfi hajt rá? Ennyire nem látják reálisan magukat?

Figyelt kérdés

Ha az évek alatt hallottam ilyen "randiztak, de megdugta és otthagyta, átverte" típusú eseteket és láthattam a feleket, 10-ből 9-szer azt láttam, hogy egy jobb pasi csinálta egy önmagához képest nőben kevésbé vonzó nővel. Lehet ez átlagos nő és enyhén helyes férfi, vagy helyesebb nő és jóképű férfi, vagy tényleg jó csaj egy kifejezetten top pasival (akinek már nem csak a külseje, de minden másban az élete is nagyon rendben volt)


A nők ennyire vágynak a saját maguknál jobbra, hogy sosem gyanús nekik, amikor egy náluk jobb pasi akar tőlük valamit? Esetleg ennyire nem látják reálisan magukat és vonzóbb nőnek képzelik magukat, mint amilyenek valójában a férfiak szemében? Ez szerinted hogy működik?


2019. dec. 15. 15:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20-as, értem, hogy nem hiszed, de én átéltem.. (mármint nem engedtem neki) de tényleg hónapokat, közel egy évet is képes volt pl. egy ilyen fűzögetni, 99 százalékig biztos vagyok benne, hogy nem akart velem komoly kapcsolatot, csak szexet. (Van, akinél nem vagyok ennyire biztos, de nála igen.) Szóval létezik a jelenség. Ha lefeküdtem volna vele, tuti, hogy egy vagy max. két alkalom után törölt, tiltott volna az életéből, az egészben pedig az volt a legfurcsább, hogy a munkánk miatt heti háromszor találkoznunk kellett, ezt pedig nem tudta volna kikerülni..

Na, látod, ezt a részét nem tudom, hogy kezelte volna, kérdés bennem.Talán, mintha mise:-) történt volna..


De igen, képes egy jópasi küzdeni egy vagy két alkalmas dugásért hónapokat akár. Ne kérdezd miért de itt jön be a vonzalom. Ez megmagyarázhatatlan. Ja, közben ilyenkor nincs egyedül a női alany. Ő közben más neki tetsző, átlagos, vagy átlag feletti nőkre is ugyan úgy ráhajtott mellettem szerintem, ,(FB-ja alapján gondolom, mert ezerrel mentek a hozzám hasonló nők szivecski, lájkjai, új és új női ismerősök..)

Na mindegy.

2019. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor igazad van, hülye vagyok, minden jópasi gonosz. Fújfúj.
2019. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezt én nem mondtam. Te cáfoltad a jelenség létezését a soraiddal, én meg mondtam, hogy egészében véve ne cáfold, mert én magam éltem át ennek a példáját. Nem mondtam azt, hogy minden jópasi gonsoz.
2019. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!