Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Baratnőm anyukája pár hete ment el, ő sokat sírt azóta én mondtam neki, hogy nincs értelme mert mondenki meghal egyszer. Erre azt mondja érzéketlen vagyok.

2019. dec. 16. 07:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
Attól még, hogy te nem sírsz, annyi együttérzés lehetne a barátnőd felé, hogy nem ilyeneket mondasz neki. Elképesztő, hogy ilyen emberek vannak basszus és még csak nem is veszed észre magad. Ha orvosira jársz ott kéne tanlnod hogy hogyan illik kommunikálni, nem? Tényleg remélem, hogy ez egy kamu kérdés..
2019. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
Jó nagy paraszt vagy .
2019. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek az egész sztorit. Ő elkezdett ilyen spirituális témák felé érdeklődni, a youtube-on halál közeli élményekről szóló dokumentum filmeket nézegetni, szellemjárás hülyeségek. Én meg mondom ez nekem cseppet sem tetszik. Igen, szerintem mindenki fogadja el az elmúlást, ez persze feltételezi a megfelelő lelkierő birtoklását, - amit említettem, - nekem meg van.
2019. dec. 16. 08:35
 14/36 anonim ***** válasza:
82%
Ő így fogadja el, mert nem olyan érzéketlen, mint te, akinek egy könnycsepp se csordult ki a szülője halála utan
2019. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
A szakmával jár egy fajta szenvtelenség is, ez teljesen normális. Komolyan, mi lenne ha mindig elpityeregnénk magunkat a műtőasztal felett, mi? :D
2019. dec. 16. 08:48
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Vaknak magyarázzátok a színeket...


Öcsisajt, lehet, hogy orvosként kell egy kis érzéketlenség, de komoly párkapcsolatra alkalmatlan vagy. Ne erőltesd!

2019. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
Hihetetlenül bunkó voltál. Az érzelmi intelligenciád a.... nem fárasztom magam, szerintem azt se tudod, mi az.
2019. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
Te autista vagy Aspergeres lehetsz Öcsisajt.
2019. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Jó látom itt is sok az álszent, mint a Fb-on, aki egy mondatból képes egy komplex személységre következtetni ahhoz csak "gratulálni" tudok. Nem véletlenül az idéző jel, mert az iróniát sem szoktátok érteni.
2019. dec. 16. 09:13
 20/36 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező! A gyász mindenkit másként érint. Te orvos vagy, másképp látsz egy helyzetet mint ő. Azért mert te nem látod az értelmét annak ahogyan gyászol bölcsebb dolog ha hallgatsz és nem ráteszel még egy lapáttal. Fogadd el, hogy neki ez kell így tudja ezt megélni. Nem ismerem egyikőtök családi helyzetét sem. Ha szoros és jó kapcsolata volt anyukájával megértem, de ha még nem akkor is, mert csak egy szülő. Én nem foglak a kérdésed kommented alapján minősíteni, de ha nem hagyod a párodat a maga módján megélni a dolgokat előbb utóbb szembesülnöd kell azzal a realitással, hogy magadra maradsz!
2019. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!