Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiu tetszik nekem erre az "allitolagos baratnom" keri tolem az o telefon szamat..

Figyelt kérdés
akkor ez mit jelent teszik neki vagy ck o szeretne megszerezni ?de most akkor mit tegyek megadjam vagy egyszeruen momdjam meg neki hogy NEM de felek hogy megsertodik segitsetek mit tegyek??kosz elore is:)
2009. júl. 27. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

mond neki,hogy nagyon kívánlak,és hogy szeretném ha az enyém lennél,közben (ha már annyira közeli kapcsolatban vagytok) csókolgasd a nyakát,száját.Aztán amikor már jobban belelendültök mondd neki h :de ha nem akarod még akkor én nem erőltetem,ha úgy érzed készen állsz akkor szólj,mert nekem fontos,h te is akard.

ezt az utosó mondatot azért tenném hozzá,mert ha ő még nem érzi h készen áll rá,akkor úgysem fog veled lefeküldni, vizont ha megosztod vele, h te akkoris mellette állsz majd ha nemet mond,talán jobban ,,belemegy",mert biztoságban érzi magát melletted.De arra vigyázz,h semmiképp se bántsd meg!

2009. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi de arrol van szo hogy a baratnom keri annak a fiunak a szamat es nem naon adnam meg neki:S
2009. júl. 27. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:

bocsi az előző választ nem ide akartam írni

ne haragudj! nemtudom mitörtén valahova elkattintottam.

A kérdésedre viszont az lenne a válaszom(hamár itt vagyok :D),hogy mondd meg a bnődnek,h neked kell az a srác! Ha igazán jó bnő ,akkor megérti.Ha nem akkor nem is érdemes a barátságodra.Vagy ha ezt nem találod megoldásnak,akkor valahogy tudasd a fiúval, h tetszik neked,és ha szerencséd lesz, még talán neki is tetszene az ötlet,h együtt legyetek;) sok sikert!

2009. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
semmi baj:)ja de nem adom meg neki a szamat hisz az utobbi idoben mar nem is "baratno"mar naon nem birom a pofajat X( es szntem meg ck ki szeretne szurni vlem de nem fog neki sikerulni!!!legalabb is remelem:S
2009. júl. 27. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Add meg neki.

A sràc eldönti kit akar.

Ha öt akkor ez nem a nagy ö volt neked,és akkor ugyis mindegy,és a baràtsàgod is megmarad a baràtnöddel,késöbb talàlsz te is valakit.

Szerintem egy baràtnöt kàr eldobni egy pasiért.

Gondolom nem vagy még tul idös.

Én megadnàm,legalàbb ha a pasi mégis téged akar,akkor a baràtnöd se haragudhat,hisz a szàmot megadtad

2009. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg van oldva az ügy. helyes! Ne engedd hogy kiszúrjon veled,neked kell lépned pasi ügyben! De vigyázz,nehogy egy pasi miatt vitatkozzatok,mert az nagyon nem éri meg ,és csak a női méltóságodat alázza meg.(nemtudom hány éves vagy,de ez minden korosztálynál így van =) ezért merek kijelenteni)
2009. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen de mar nem nagyon tartom a bartanomnek mar ugymond ra sem birok nezni hisz egy nagy K***lett es hatmar nem is bizom benne mert nem ojan mint reg tehat tolem nem kap semmit kerje mastol x(
2009. júl. 27. 21:01
 8/10 A kérdező kommentje:
es mar nem is vagyunk oan joban mint maskor
2009. júl. 27. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
ne félj hogy megsértődik, Te sértődhetnél meg, mert elkéri annak a srácnak a számát akiről nagyon is jól tudja hogy neked tetszik. ez tényleg csak állítólagos barátnő. ha megadod neki, akkor azt éred el, hogy vetélytársad lehet.ha nem, még mindig elkérheti mástól. beszéld meg vele, hogy ő neked tetszik, és nem szeretnél miatta összeveszni, csak megérti.
2009. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod mit ha egyszer már úgyse vagytok jóba a csajjal!

Ad meg a számot de hajts rá a pasira legalább megtudja a csajszi kivel áll szemben amikor megszerezted a csávót egyből két legyet ütsz egycsapásra!Sok sikert!

2009. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!