Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakhoz szól a kérdés. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdés. Ti hogy viselkedtek, amikor szerettek egy nőt?

Figyelt kérdés
Mit vesztek észre magatokon, milyenek vagytok amikor igazán szerelmesek vagytok? Miben változtok meg ilyenkor, hogy viselkedtek, hogy nem?
2019. dec. 16. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint egy hülye... konkrétan...

Par éve nagyon érdekelt a katonaság fegyverek terep stb... most meg már isten őriz hogy 2 evet el veszítsek az életemből vagy hogy valami szerencsétlenség miatt terepre kelljen mennem ahol az életemet kockáztatom...

régebben eléggé hideg szívű voltam... mármint nem morbid meg nem is antiszociális csak egyszerűen nem akartam semmit az emberektől (szülőkkel mindig jóban voltam/vagyok) eléggé nehezen fejeztem ki az érzéseimet max csak az utálatot és az undort...

Eléggé üres életem volt... vagy inkabb céltalan... ki raktak egy utat a szüleim én meg azt csináltam (mármint tanulás amivel jó munkát szerezhetek most is azt csinálom mert tényleg miért ne lennék felső osztályú vezető...?) a lányok is inkabb csak igy formaságilag érdekeltek... hogy mondjak az emberek hogy milyen jóképű vagyok és miert nincs barátnőm meg stb legyen mar barátnőd stb... nagyon unottan álltam hozza a lányokhoz és emiatt valamiert páran meg jobban belém voltak esve... 😂🧐😅 persze az mar mas hogy en meg nem akartam egyiktől sem semmit... (lehet kicsit depressziós is voltam...)


Most viszont nagyon sokat változtam...

Rendszeresen sportolók, és hajtok előre a legjobb jegyekkel és nagyon sok dolgot is csinálok pl főzök gitározok olvasok és abban is mindent bele adok

Sokkal Kevésbé vagyok hideg, tele vagyok célokkal amiket mindenáron elérek, szeretnem boldoggá tenni mindenféle képen ahogy csak lehet! És megvédeni minden bajtól és hülyétől hülyeségtől

Persze most sem vagyok pincsi kutya!

A kapcsolatban mèg mindig én irányítók jobban (az mas hogy mindent meg beszélünk és meghalgatjunk a másikat) de azt nem hangsúlyoztam ki hogy nagyon sok mindent megtapasztaltam főleg a rossz embereket és amiket tudnak művelni (drogok erőszak illegális dolgok) szoval nagyon jól ki tudom ismerni az olyan embereket... Az meg a masik hogy anyám ugy megélt hogy domináns legyek ne hagyjam magam senkinek sem 😂😅

De most jon az ilyen nyálas plátoi rész ami tényleg igy van 🧐😅

A szivem mindig kalapál ha vele vagyok mindig ő van a fejemben pedig már elkellett múlni a a rozsaszin ködben

Szeretek sokszor egyedül lenni mert akkor el tudok veszni a godnolataimban de most mindig vele akarok lenni (mar amennyit tudunk...)

Tényleg ő az elso lany akiért erőfeszítéseket teszek szerencsére viszonozza mindent

És amugy egy csomó olyan dolog van hogy pl látok egy jo receptet vagy kajat esetleg vicces videót egybol azon gondolkodók hu milyen jo ezt neki is látnia kell!

Meg ha rossz napja van akkor egybol azon filozok mivel tudnám fel dobni főleg akkor mikor nem tudunk együtt lenni abban az időszakban

(Elfoglaltak vagyunk mindketten de ő egy kicsit jobban)

Lényegben azt akarom hogy minél szebb csodásabb dolgokat tapasztaljon meg velem

Arra sarkal hogy minél jobb ember legyek szellemileg és testileg

😬 kb ezek a sablonos dolgok amikben változtam...

2019. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!