Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat elején ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején ti mennyit kerestétek egymást?

Figyelt kérdés
Online és élő találkozásokra szintúgy.
2019. dec. 16. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
En kb egy hónapja vagyok ujra kapcsolatban, ismerkedeskor a heti egy volt ideális most felkusztunk a hetkozbem egy este es a hetvege nagy resze felallashoz. Utobbi azert mert igy van idonk es akkor is ha nem toltjuk egyutt a napot, legalabb nala alszok.
2019. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tanultam, ő dolgozott és volt köztünk 30 km, így 2, max 3 naponta találkoztunk, plusz hétvégék. Telefonon/sms-ben folyamatosan tudtunk a másikról. Ez azóta is így van, bár 14 éve házasok vagyunk, de folyton beszélünk/írunk. 😊
2019. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Online minden nap folyamatosan (1-3 órás lyukakkal olykor de reagáltunk egymás üzeneteire). Személyesen heti 1 - ről indultunk, amiből fél év alatt összeköltözés lett.
2019. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is állandó kapcsolatban vagyunk a messengeren, kb 1-2 óránként minimum váltunk pár szót (vagy csak gagyi meme-eket küldözgetünk egymásnak, ha éppen nincs mit megbeszélnünk), és ez így volt kb attól a naptól kezdve, hogy megismertük egymást. Minden nap találkoztunk, egy-két nap esetleg kimaradt, ha olyan indok volt, de a kimaradozós napokat elég hamar meguntuk, elkezdtünk egymásnál aludni, és végül azt vettem észre, hogy olyan 2 hét ismeretség után már több holmim van nála, mint nálam, szóval akkor már inkább összeköltöztünk.

6 éve vagyunk házasok :)

2019. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első barátnőmmel iwiwen ismerkedtem meg, véletlen műve volt 2009-ben. 24 éves voltam akkor, naponta többször is írt sutyiba munkahelyről, de nem vittük nagyon túlzásba. Reggelente hol én hol pedig ő írt, de amikor én tudtam előbb írni és később elolvasta a munkahelyén szinte egész nap szárnyalt a boldogságtól. Ha meg úgy alakult hogy napközben nem tudtam írni, rosszul volt és hiányoztak neki az üzeneteim. Nem éltünk együtt, ezért többször volt üzenet, de ő jobban beleélte magát. Viszont én szerettem jobban.
2019. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!