Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor annyira utálom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor annyira utálom magam, hogy élni sincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az önbecsüléssel mégis mire megyek? Én úgy se kellenék senkinek, mert én soha nem leszek elég jó. A volt osztálytársak, munkahelyen a volt főnököm, és az exeim (de leginkább a legutolsó) mindig azt bizonyították hogy én soha nem leszek jó. Az osztálytársaim kigúnyoltak mert szolid, csendes voltam, a volt főnököm szimplán csak utált. Az élet is a volt osztálytársaimat igazolja, hiszen ők nincsenek egyedül, boldog kapcsolatokban élnek. Tehát ők a jók, míg én a senki, mert a kutyának se kellek. A suliban is én voltam az egyetlen akinek nem volt egy biztos baráti köre. Tesi órán se voltam sose ügyes, ezért is kinevettek.

Az exem pedig csak kihasznált. Én sok mindent megtettem érte, míg ő értem nem sok mindent, hazudott, és még csúnyán is szakított. Nyilvánvalóan az új nője biztos jobb, mint én, hiszen én sose vagyok elég jó, kedves senkinek.

Egyszerűen utálom magam, mert csinálhatok akármit se leszek ebben az életben sose elég jó. Már sokszor élni sincs kedvem.


2019. dec. 16. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egesz problema csak a fejedben el.
2019. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer majd csak jó leszel valakinek.



Egyébként 100%-ban ismerős a probléma.

Magamnak már csak jó vagyok. :D

2019. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, az ő hibájuk, mert egy igazi közösség mindenkit befogad aki nem veszélyes, még akkor is ha nem menő. Úgyhogy ne magadat utáljad, max őket, és csináld meg a saját marketingedet.
2019. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
du.ghatunk
2019. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellenél, úgysincs kivel megnézni a Jokert, egyedül meg unalmas.
2019. dec. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!