Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy "mindig a nő választ"?

Figyelt kérdés

Olvastam, hallottam több olyan cikket, elméletet a párkeresés kapcsán amelyek arról szóltak hogy többnyire tulajdonképpen a nő választ párt, a nő teszi meg az első lépést/lépéseket azzal hogy jeleket ad finoman a férfiaknak, akik miután ezeket tapasztalják, kezdeményeznek.

Nyilván vannak olyan esetek ahol a nő észre sem vette az adott férfit, eleinte nem tetszett neki, avagy eleve a nő kezdeményezett a férfi felé mimden egyéb nélkül. Szóval nem akarom azt állítani hogy az esetek 100%-ban igaz. Sőt igazából ezzel az állítással sem értek teljesen egyet de kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.

Hogy tulajdonképpen a nők "választanak" többségében férfit, akinek finoman jeleznek hogy szabad a pálya.

Ez csak egy elméleti kérdés, kíváncsi vagyok mások véleményére.



2019. dec. 17. 21:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

amikor valaki szándékosan hülyíti a másikat.


Nem biztos, hogy szándékosan, hanem az egóját legyezgeti ezzel, hogy na ránézek a f.aszira csábosan, erre is, arra is, megnézem mennyi néz vissza rám ugyanígy, mennyire vagyok vonzó nő. Én 3 ból 2 ezt teszi. Tehát nem ismerkedési szándékkal, csak önmegerősítés miatt.

2019. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem, 3-ból 3 ezt teszi... ha fiatal 20-on éves csajokról/nőkről írsz, akkor ezt teszi mind a 3. Nade... ennél többet is tud jelezni, de azt már tényleg a kiválasztottnak. Nem csak mosoly, hanem keresi a közelséget, a kommunikációt (beszélgetés), nevet minden viccen, kedves szavak, érintés véletlen, stb. Ha egy nő akar vmit, kiválasztott vkit, az tudni fogja 100%-osan, bárhány éves nőről is van szó.
2019. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Lehet de az egótuning mindenkinek jól esik néha. Ha férfi, ha nő. Emberi természet. Jól esik egy nőnek ha látja hogy tetszik egy férfinak és jól esik egy férfinak ha látja tetszik egy nőnek.
2019. dec. 17. 22:46
 24/37 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz kérdező az manapság csoda ha 100-ból 1 nőnél működik.


Persze szép lenne ez mint a régi szép időkben, de manapság ez szinte 1-1 kivételével halott ügy.

2019. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van benne valami, mert az eddigi jelöltjeimről én mindig előbb tudtam, hogy tetszem nekik, mint ahogy ők azt utóbb állították. Egyrészt persze vannak női antennáim, nagyon is érzékenyek, de az is lehet, hogy adott pasi megtetszett és elkezdtem adni azokat a finom jeleket, amik nem tudatosultak náluk és mai napig meggyőződésük, hogy nem én csábítottam el őket. Hozzáteszem, képtelen vagyok tudatos csábításra, kihívó szemezésre, inkább az a fajta vagyok, aki mindig azt a férfit kerültem a legmesszebbre, aki nagyon tetszett. Mégis azt kell gondoljam, hogy csinálok valamit, mert egyszer egy férfit megkérdeztem, mikor figyelt fel rám és az a helyzet, hogy én jóval korábbra tippeltem. Meglátott kiöltözve és kiszaladt egy bók a száján, de szerinte nem akkor tetszettem meg neki. Sőt, én akkor már neki öltöztem, mert tudtam, hogy össze fogunk futni aznap. És a bók után azt hittem, tetszem neki. De kiderült, hogy x idő múlva figyelt fel rám és szerinte én nem csináltam semmit azért, hogy elcsábítsam. Hát nem tom.
2019. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
35%
Így van, a férfi csak egy akarattalan, üres bábu, amit a nő némi megfontolás után vagy otthagy, vagy pedig a kasszához visz, kifizet, berakja egy újrahasznosíthó zacskóba, és hazavisz.
2019. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
#26 teljes mértékben kiforgatod az egészet. Nem kell egyetérteni de ennek a szarkasztikus,nulla tartalommal bíró hozzászólásnak semmi értelme.
2019. dec. 17. 23:30
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
25: Én is mindig ilyen voltam, hogy inkább tudatosan kerültem annak a férfinek a közelségét és tekintetét, aki tetszett. Nem volt önbizalmam. Ma már kicsit bátrabb vagyok, időnként nézek és mosolygok. Bár az önbizalmam most is kevés, sikerült javítanom rajta némi személyiségformálással.
2019. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Rockarc ***** válasza:
87%

Mindket felnek megvan a maga technikaja a kezdemenyezesre. Ahogy mar irtak, regen ilyen volt a nok reszerol a klasszikus kendo elejtese.


A ferfiak reszerol meg a berugott kocsmaajto. Kihivoan nezni a sheriffre, hangosan egy whiskit kerni a kocsmarostol, meglehetosen lassan odaballagni a pulthoz. Whiski megfog, es hatrafordulva vegignezni a kocsmaban, melyik no figyelmet keltette fel. Te, te ott velem jossz, es mar ment is minden a maga utjan.


Ez par evtizeddel ezelott atalukult a motorok es az auto kipufogojanak a megfurasara. Paran meg ma is azert vesznek lepusztult roncsautot, mert azt gondoljak igy kell csajozni. Meg a bargyu viragcsokros romantikat toljak.


Szoval mindket felnek megvan a maga lehetosege felhivni magara a masik nem figyelmet. Nyilvan lesznek, akiknel nem jon be, de ott nincs mit tenni, azokkal kell foglalkozni, akik pozitivan reagaltak. En mindig igyekeztem igy eljarni, sose volt gond az ismerkedes. Introvertalt vagyok, de ettol meg siman fel tudom hivni magamra a figyelmet barmilyen tarsasagban. Leginkabb a jokedv az, ami felkelti a nok kivancsisagat.


43F

2019. dec. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagytöbbségében igen, a nő választ.
2019. dec. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!