Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz beszélni interneten a társkeresésről?

Figyelt kérdés

A való életben, ha bármikor körbenéztem a környezetemben, viszonylag normális véleményeket hallottam. Sokan nyitottak voltak más véleményére, érveltek, elfogadták, ha valaki mást gondol, átgondolták, ha valami nem egyezik az ő nézeteikkel. A tényeket pedig elfogadták.

Oké, néha-néha akadt 1-1 kivétel, aki szélsőségesebb volt, de tényleg csak pár. Ellenben a neten jó pár helyen nem ezt látom. Ezen az oldalon is rengeteg a szélsőség, teljesen egyértelmű dolgokat is tagadnak vagy nem ismernek el.


Hogy konkrét példákat is említsek:

- Ma volt egy kérdés a nyitott kapcsolatról. Tény, hogy egyesek így élnek, boldogok, szeretik egymást, szerelmesek. Akikkel beszéltem, azok között volt, aki jónak tartotta, volt, aki elfogadta, de ő maga nem bírt volna ilyenben élni. Több száz emberből kevesebb, mint tíztől hallottam azt, hogy az ilyen nem kapcsolat, nem szerelem és hasonlók. Itt viszont szinte mindenki ezt hangoztatja. Pedig tény, hogy kapcsolat és egyeseknél működik.

- Volt egy olyan kérdés is, ami hozott egy cikket arról, hogy a férfiaknak több nő jön be egy társkeresőn, mint fordítva és a nők csak a pasik legjobb részét húzzák be. A való életben is látni, hogy tényleg a férfiak próbálkoznak több nőnél, nekik jön be több nő és a nők válogatósabbak. Ez egy nyílt dolog, ugyanaz áll rá, mint az előbbire: Több száz emberből csak pártól hallottam, hogy ezzel nem értene egyet, mindenki simán elfogadta. Ezzel szemben itt akármikor szóba kerül, rengetegen tagadják. Pedig, már számszerűsített tény is.


Szerintetek ennek a nagy eltérésnek mi az oka? A neten több olyan ember lóg fórumokon, akiknek a való életben nagyon kevés ismerősük van vagy nagyon szűk élettérben mozognak? Esetleg élőben nem is kíváncsi rájuk igazán senki, ezért a netre írják ki, hogy megnyugodjanak?


2019. dec. 18. 01:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Barnabas333 igen, ez jellemző. Láttam már olyan kérdéseket, amik érdekesek voltak, de nem lehetett velük kapcsolatban eléggé szidni senkit. Vagy összetettek voltak. És ezekre alig érkezett válasz. Ahol viszont szépen lehetett szidni valakit, özönlöttek.

Az is erős, hogy a szeretős kérdéseknél mindenkit szidnak és 10-ből 1 ember lépett félre ezen az oldalon, miközben a valóságban kb. az emberek fele félrelép.

2019. dec. 30. 18:57
 12/22 anonim ***** válasza:
Rockarc elég idegesítő fazon, jó sok phaszságot szokott összehordani, és kb prófétának érzi magát, de most igazat kell adjak neki.
2019. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Pedig most is ugyanazt a szintet hozta, fél perc alatt szétszedhető volt minden mondata. Még a tényeket sem képes elfogadni.
2019. dec. 30. 19:12
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el hogy mennyire "szedted szét", de ha ennyire okos vagy, akkor hogy a búbánatba nem voltál képes már a fő kérdést SEM megfogalmazni érvelési hiba nélkül? Már az első szót elbhasztad.

.

2019. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Melyik szót?
2019. dec. 30. 21:18
 16/22 anonim ***** válasza:
Az ELSŐ szót. El tudsz számolni addig, vagy linkeljem be?
2019. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az első szó a "miért", ami helyesen lett leírva. Hol a hiba?
2019. dec. 30. 22:15
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon fárasztó úgy vitatkozni hogy nem tudod a leírtakat értelmezni. Szóval ideje összeszedned magad.
2019. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez így elég szánalmas trollkodásra sikerült. :D
2019. dec. 30. 23:49
 20/22 anonim ***** válasza:

Segítek. Helyesen írtad le a "miért" szót, nem azzal volt a gond.


[link]


(Az enyém is ott van, biztos megtalálod. ;)

2019. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!