Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a magánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a magánytól?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy már az iskolában is egyedül voltam, nem igazán voltak barátaim, de olyanok voltak akik kigúnyoltak. Párkapcsolataim szintén nem sikerülnek jól, pedig nem akaszkodok senkire. Épp ellenkezőleg mindig a volt barátom írt nekem, ő keresett jobban. De olyan volt hogy találkozót nem mondtam le, mert féltem nehogy megharagudjon. De hazudott is nekem sok mindenben. Aztán ezzel nem is értem el semmit, mert mégis szakított velem.

Neki olyan szerencsét ad az élet, hogy a karácsonyt se fogja egyedül tölteni, mert van barátnője, míg én sajnos egyedül fogom tölteni. Irigykedem is a barátnőre, mert vele biztos jobban bánik, mint velem, mert ő egy tanult, diplomás nő velem ellentétben.

Félek hogy örök életemben egyedül leszek, és soha nem lesz az életemben senki, aki szeretne, és akire számíthatok.


2019. dec. 18. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Egy nő csak akkor van egyedül, ha egyedül akar lenni. Semmi félnivalód nincs.
2019. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Bármikor lehetne valakid. Legfeljebb nem akarsz.
2019. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egy nő akkor van egyedül ha azt szeretné, illetve semmit nem hajlandó tenni, hogy találjon valakit.
2019. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve még akkor, ha mindenkit "túl kevésnek" tart önmagához képest (olykor még akkor is, ha ő maga sincs túl magasan semmilyen téren) - ez ritka, de van ilyen. Ismerek ilyet személyesen. És mielőtt jönne a személyeskedés, nem, nem azért mondom ezt, mert én próbálkoztam be nála, hanem simán csak egy "kvázi-haver", de attól még ez furcsa. De jó sok cicája van (4), aranyos cicák.
2019. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!