Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem? Nem szeretem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? Nem szeretem? Vagy csak a magánytól félek?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult dolog tulajdonképpen én sem értem mit érzek.Tavaly ilyenkor összejöttem egy sráccal nagyon szerettem,jól éreztem magam vele szívemhez nőt sok szép dolgot éltünk át együtt,de előbukkant a volt szerelmem akit nagyon szerettem és ő szakított velem a távolság miatt de nem is az a lényeg hanem elkövettem egy óriási hibát mert megcsaltam vele a mostani fiumat és ő szakított velem.De mikor megtettem nem is éreztem rosszul magamat,csak mikor szakított velem.Kezdett romlani a kapcsolatunk is lehet azért tettem meg mert a volt fium minden szép szóval elcsábított nem tudom.Most kibékültünk a fiummal 1 hónap után de nem tudom hogy mert szeretem vagy csak kötődök hozzá(ő volt az egyedüli akivel lefeküdtem) vagy mert félek a magánytól? teljesen összvagyok zavarodva
2013. ápr. 25. 19:27
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha képes voltál megcsalni őt, akkor szerintem nem szereted.
2013. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most is magadra gondolsz amikor férre mész? ha igazán szereted nem csalod meg.
2013. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem,attol h megcsalta meg szeretheti tiszta szivebol..
2013. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem csalod meg őt ennyi, nincs mit bonyolítani. Ergo hagyd el.
2013. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!