Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz lenne ezzel az uruggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz lenne ezzel az uruggyel rairni?

Figyelt kérdés

Volt anno. egy lány altalanos iskolában, akiért kb. 3-an oda voltunk az osztályból, de nem igazán mertem kezdeményezni, már annak is örültem, ha sikerült mellé ülnöm valamelyik órán. Annyit érdemes még tudni, hogy egy városban lakok vele, facebookon ismerősöm, de kb. 15 éve nem beszéltem vele, a profilja alapján egy visszafogott, kissé taken zárkózott, de csinos, rendes lányról van szó, aki még így 15 év után is bejön nekem is elvileg szingli.


Ezen a héten egyik reggel pedig szemeztem egy nagyon aranyos lánnyal a metrón, aki kísértetiesen hasonlított erre a régi osztálytársamra, de nem igazán voltam biztos benne, hogy ő volt az, így kabátban, sapkában csak arc alapján nem tudtam pontosan eldönteni, de nagy volt a hasonlóság. Ma estefele pedig amikor a hazafele menő vonatra vártam, akkor a másik irányból láttam leszállni ugyan ezt a lányt, akivel szemeztem, arról a vonatról ami megáll ott, ahol én lakok. Ez egy elég erős véletlennek tűnt.


Szerintetek nagyon gáz lenne, ha ezzel az ürüggyel ráírnék megkérdezni, hogy őt láttam-e a héten 2x is?


2019. dec. 19. 06:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz, irjál rá. Ugyan mi bajod lehet?

Az is megeshet, h ez a lány nem az a lány és?

2019. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne magyarázz bele semmit, véletlen volt. De ürügynek kiváló!

Volt iskolatársa, FB ismerős, amúgy is ráírhatnál.

Vagy javasolt, hogy kezdjetek osztálytalálkozót szervezni, rögtön van közös program

2019. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!