Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha kiderül, hogy egy nő keresztény az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Ateistaként butaságnak tartom a vallást, semmiképpen sem vagyok hajlandó tiszteletben tartani, mert a vallásban nincs semmi tisztelni való. Viszont elfogadom, ha valakinek ez a dolog az élete része, csak előttem még csak fel se hozza. Ebben az esetben egy ateista és egy mérsékeltebb keresztény együtt tudna élni?
2019. dec. 19. 16:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Akkor nyisd ki a God delusion 2006-os kiadásának első fejezetét. Hogyan zárja az első fejezetet a 27.oldalon. "“My own disclaimer for this book. I shall not go out of my way to offend, but nor shall I don kid gloves to handle religion any more gently then I would handle anything else.”

Jónak tűnik, igaz? Na, akkor lapozzál. Második fejezet. Vagy húsz melléknév és főnév amelyben Istent a sárga földi lehordja. A keresztényeket gyalázatos jelzőkkel illeti, még a deistákat is.

Egyébként tudós és más intellektuális körökben is azért kritizálták, mert szalmabáb érveket használ és meg sem érti a kereszténység lényegét,amit gyaláz. Érdemes elolvasni a London Review book kritikáját. (Terry Eagelton: Lunging, failing, mispunching)Nem bánom, ha szerinted én vagyok a vicces.


Ja, még valami. Te azt írod, keresztény háttérből jössz. Én meg abból az időből, amikor alig voltak keresztények az országban. Ne aggódj, amit ma annak eladnak, az nem az. Az igazi ateista meg annak születik és nem kell neki ilyen ponyva propaganda könyv. Aki elveszíti a hitét, mind harcosnak érzi magát, olyanok, mint a frissen megtért keresztények. Nőj fel.

2019. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!