Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a gázabb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik a gázabb? A lábfétis vagy az apakomplexus?

Figyelt kérdés
Persze, tudom. Mindenkit el kell fogadni ahogy van, de ha választanod kellene, szerinted melyik a 'gázabb"? Melyiket ítéled el jobban?

2019. dec. 19. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#6: csodás nő vagy. Így imádja a lábfétist. 🙂 Mik vannak.


Egy lábfétises férfi.

2019. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A legcikibb nálad sokkal öregebb pasi savanyú lábát szagolgatni.
2019. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6- os vagyok


nem férfi, 27 eves lány



szerintem az apakomplexus nem gaz, sokkal gazabb, ha valaki a kigyúrt, izomtesti maffiózó pasikra gerjed.... az általában elviseli, tolerálja a férfi aggresszivitasat is.. az nem komplexus, nincs neve, de sokkal gyakoribb es sokkal gazabb, mint egy idősebb férfihoz vonzódni, akiben az "apát" ergo a feltétel nélküli szeretetet remélem..



labfetises férfival valóban nem találkoztam.

Nem is nagyon tudom miből all ez.. masszírozza? csókolgatja? Ez melyik nőnek nem esik jol?

Egy tucat barátnőm jar labmasszazsra, ahol kemeny pénzeket fizet..

2019. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
sokat fáj a lábad utolsó?
2019. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-asnak:


A lábfétisnek van több válfaja is. Van, aki a csupasz lábfejekre, lábujjakra, vagy talpakra gerjed, van, aki harisnyásra, vagy zoknisra, és van, akinél az adott láb dönt erről. Masszírozni sok férfi szereti a nő a lábát. Hogy lesz-e abból több, az jó kérdés. ;) Privátban szívesen osztok meg még infókat erről, ha gondolod. Bár a net is tele van ezzel, ahogy láttam. ;)


Szép estét! ;)

2022. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!