Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan látatthatom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látatthatom magam életvidám férfinak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy vigyori típus, mindig is komor voltam (néha szoktam mosolyogni), de ezen változtatnék. Ha más nem, legalább úgy tennék, mintha az lennék. A nők tudtommal bírják az életvidám pasikat. Hátha így lenne némi esélyem.
2019. dec. 20. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy az vagy és rendet raksz az életedben, mielőtt mást is becsalogatsz oda.
2019. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok az ügyön. Van egy rakás önfejlesztő könyvem a gépen, azokat szoktam olvasni.
2019. dec. 20. 16:31
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

#1


És ha ez nem megoldható? Akkor pusztuljon, vagy mi? Mert nem mindig lehet ám.

2019. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Különböző drogokkal. Ecstasy vagy kokain.
2019. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"És ha ez nem megoldható? Akkor pusztuljon, vagy mi? Mert nem mindig lehet ám."

Akkor nem kell várni, hogy mások vidámnak lássanak. Vagy arra gondolsz, hogy majd hónapokon-éveken át játszik valakit, aki nem saját maga? Tudod, milyen rohadtul fárasztó az?

2019. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Tudom, nagyon is jól tudom.


A probléma alapvetően az, hogy akinek jó élete van az boldog, akinek pedig nem az nem. És ez nem választható. Legrosszabbak ilyen téren a gagyi önsegítős könyvek, amik maximum az USA bizonyos részeiben betarthatóak, ahol ténylegesen létezik karrier, létra amin feljebb lehet jutni - mindenhol máshol nem. Itt ahol mindent papírhoz kötnek például teljesen mindegy mennyire vidámkodsz meg ilyenek, nem fogsz feljebb jutni. Esetleg ha nagyon benyalsz, de még akkor se biztos.

2019. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Ez csak duma. Az nem látszik rajtad egy idegen számára, hogy mennyire vagy életvidám. A magasságodon és az arcberendezéseden múlik elsősorban, hogy mennyire tetszel a nőknek.
2019. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#5 Oké. Papírod nincs. Internet-elérésed, úgy látom, van. Mi akadályoz meg benne, hogy programozást tanulj, majd pedig kamatoztasd a tudást?

Persze semmi közöm hozzá, szíved joga így látni, csak ne várd, hogy sorban álljanak nálad a partnerjelöltek (mielőtt erre gondolnál: nem, ha vastag pénztárcád lenne, akkor sem állnának sorba).

Amúgy az USA nincs a toppon társadalmi mobilitás terén.

2019. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
(#6-nak ment. #5, az én voltam)
2019. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarod megerőszakolni magadat? Magadat is becsapod, meg a (leendő) párodat is. És ha alapvetően nem vagy egy heherésző típus, sokáig nem is fogod tudni ezt fenntartani.


Na jó, segítek. A nők a KIEGYENSÚLYOZOTT férfiakat szeretik. Azt lehet csendesen is csinálni. Neked meg hosszútávon rohadtul semmi szükséged egy olyan nőszemélyre, aki nem tud "olvasni" téged.


Az önfejlesztő könyvekkel vigyázz. A legtöbb olyan, mint a drog: ideig-óráig jól érzed magad tőle, aztán kell a következő adag.

2019. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!