Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan látatthatom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látatthatom magam életvidám férfinak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy vigyori típus, mindig is komor voltam (néha szoktam mosolyogni), de ezen változtatnék. Ha más nem, legalább úgy tennék, mintha az lennék. A nők tudtommal bírják az életvidám pasikat. Hátha így lenne némi esélyem.
2019. dec. 20. 16:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10:

Akkor mégis mi lenne a megoldás?

2019. dec. 21. 19:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán ha nem vagy vigyori típus, nem gond ha komoly vagy ;)
2019. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán szoktál ismerkedni nőkkel? Próbálkozni kell, akkor valahogy csak összejön. Mik az eddigi tapaztalataid ismerkedésnél?

Sokaknál az a baj, hogy csak várják, hogy a másik nyisson, miközben ők nem teszik meg a kezdő lépést.. míg ha valaki nyitott, laza, barátkozós, az is elég nagy előny tud lenni.

2019. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vigyori tipus, akkor kár erőltetni. Az erőltetett műmosoly nem valami vonzó.
2019. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Neten próbálkoztam egy ideig. Élőben nem szoktam, nem az én műfajom.
2019. dec. 23. 20:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Neten hiába próbálkozol. Ott csak a tökéletes külsejű férfiak üzeneteit olvassák el a nők. Élőben valamivel alacsonyabban van a mérce.
2019. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Élőben meg nem tudok. Nincs hol próbálkoznom,meg nem vagyok én olyan bátor, hogy csak úgy odamenjek.
2019. dec. 24. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!