Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némely lány miért várja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely lány miért várja el, hogy egy pasi életvidám legyen, miért nem törekednek arra, hogy az legyen?

Figyelt kérdés
Logikus következtetés az, hogy egy ember a párjával életvidámabb, mint egyedül, úgy nem is lehet igazán életvidám az ember. Erre némelyik alapból elvárja. Kész vicc! :D
2017. márc. 24. 07:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Megvan az első trollkérdés. :P
2017. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarna egy negatív, pesszimista emberrel együtt lenni? Én igenis elvárom, hogy egy pasi ne csak mellettem legyen jófej, hanem alapból is egy vicces, pozitív ember legyen. Ez miért olyan érthetetlen neked?
2017. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint te? Aki szerint a teljes depresszioban is kene lanyt talalnia? De persze gonosz lanyok nem akarnak eletcelt es vidamsagot adni az eletedbe, tudjuk...
2017. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem csak pozitív és negatív emberek vannak. Nem ilyen egyszerű a világ. Igenis a másiktól is függ az, hogy mennyire lesz boldog mellette.
2017. márc. 24. 07:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy megint én? Most kérdezem ezt elöszőr. :D Olyan nagy dolog az, ha valaki párja mellet tud életvidám lenni? Az ember egy társaslény.
2017. márc. 24. 07:45
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, abban igazad van, hoyg a másiktól IS függ a kapcsolat milyensége.


De ezt teljesen fejtetöre állítva képzeled el: az adott lánynak ÉPPEN AZ a problémája, hoyg TE HÚZOD le öt azzal, hogy állandóan búbánatos képpel mászkálsz körülötte.


A helyében én sem állnék szóba veled, ha mástól várod, hogy felvidítson - ez nem egy társ dolga!

2017. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
"egy ember a párjával életvidámabb, mint egyedül, úgy nem is lehet igazán életvidám" Nem, ez nem logikus következtetés. Ugyanis amiről te beszélsz, az a boldogság. Az van, ha van szerető párod. Életvidám lehetsz bármitől, ami sikerélményt ad neked. Nagyon fontos a párkapcsolat, még nagyobb baj a hiánya, de azért nem minden pillanatát rontja el az életednek. Már annak is örülhetsz, ha el tudsz kezdeni egy ismerkedést, már attól életvidám lehetsz. Szóval nem logikai bukfenc. Próbáld ki! :)
2017. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy rakat problémám, és alapvetően stresszelős, görcsölős sokat agyalós típus vagyok. Mégis nagyon bolondos, vidám, pozitív és vicces embernek tartanak meg én is magamat. Mivel ezeken át lehet lépni, akár félre lehet tenni őket egy időre.

Amikor emberekkel vagyok nem őket is lehúzni próbálom, hanem szeretném elérni hogy mindketten szerezzünk vidám perceket.

2017. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz úton jársz, ha azt hiszed, egy másik embertől fog függeni a boldogságod és az életminőséged. Ha búvab**ott vagy önmagadban, akkor kapcsolatban is az leszel, ahogy elmúlnak az első izgalmak és kezded megszokni a másikat.
2017. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs arra energiám, hogy valakit 0-24-ben feltuningoljak a nulláról, mert nélkülem depressziós. Egy párkapcsolat nem erről szól, hogy lehúzod a másikat és teljesen rátámaszkodsz.

Igenis egyedül kell megtalálni a boldogságot, a másik csak ideig- óráig tudja azt megadni, ha belőled hiányzik, hosszútávon ez nem fenntartható elmélet. Saját tapasztalatból írom.

Az ilyen emberek előbb- utóbb féltékenykedni kezdenek, kisajátítják a másikat, elmarják az összes ismerőst, boldogtalanná teszik a párjukat.

2017. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!