Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány éve nincs párja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány éve nincs párja? Nem bánod, hogy régóta nincs senkid?

Figyelt kérdés

Én egy hosszú kapcsolat után ahol totálisan összetörtem évekig mindenki elutasítottam magamtól,hiába hívtak akár randira is,egyszerűen képtelen voltam bárkivel összejönni. Ez kb 4 évemet ölelte fel és ráadásul a legjobbnak mondható éveimet 21-25-ig . Aztán nagyon nagy nehézségek és szerencse során engedtem valakinek,hogy közelebb kerüljön hozzám és már lassan fél éve vagyunk együtt és azóta rájöttem,hogy iszonyatosan bolond voltam,hogy elzárkóztam a kapcsolatoktól és ha ennek egyszer vége lenne biztosan nem csinálnám ezt még egyszer!

Ti akik szintén évek óta senkivel nem voltatok,vagytok nem bántátok meg? Ezek az évek elmúlnak és el is felejtjük,hogy egy kapcsolat milyen felemelő az ember életében,teljesen más,mint egyedül lenni!


2019. dec. 20. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
2 éve vagyok egyedül és néha bánom, de inkább azt mondom jobb páratlanul. Igaz, vannak esték mikor jó lenne hozzábújni valakihez, ölelkezve aludni meg hasonlók. Velem van a baj, nem tudok a nőkkel közös nevezőre jönni. Hiába lenne meg bennem minden tulajdonság, ami kell a nőknek, de a kisugárzásom taszító.
2019. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem kéne provokálni kérdező
2019. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
jah, egyedül legalább senki nem liheg feszt a nyakamban, alkalmazkodni se kell, idegeskedni sem semmin. Pl nincs egy + személy így, akinek az állapotáért aggódom, ha másért nem is...sose voltam szorongó kapcsolatfüggő idióta. talán külön hálóban tudnám elképzelni az együttélést is
2019. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

10+

F44.

2019. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én jelenleg kilenc hónapja, de bőven túlmegy ez majd az egy éven minimum, mert addig olyan életet élek, hogy esélyem nincs ismerkedni.

Előtte két évig voltam majdnem egyedül.

Most azt mondom nem is kellene senki, mivel nem célom az országban maradni. (Most sem itt élek, de országot fogok váltani, nem maradok abban az országban, ahol élek.)

2019. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26, nincsenek jó tapasztalataim, nem bánom, hogy nem lett semmi
2019. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Középsuli végén szakítottunk.


Hasonlítottunk, az a csaj "élő szövet fém vázon", több kitartás és elszántság volt benne, mint bennem, mindketten szerettük a lehetetlen kihívásokat és élveztük...

Sajnos a többi csaj akivel ismerkedtem, hihetetlenül unalmas volt, semmi életcél, semmi akaraterő, és ezt pár találkozó után már nem tudtam elviselni, szóval 9 éve.

2019. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy-két próbálkozást leszámítva 10 éve nincs kapcsolatom. 32f
2019. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
5 éve vagyok végre nyugalomban. Van sok más szr az életemben, de legalább ezen a téren nyugodt vagyok. Nem bszogat srnki mit miért teszek, mit mondok, hová megyek. És főleg nem kell aggódnom, hogy mikor kivel, hol csal éppen rommá és néz hülyének a hátam mögött. Pótolhatatlan nyugodtság ez.
2019. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

20. Egyedül maradtam a gyerekemmel.

Mindennél fontosabb volt. Munka, egyetem, gyereknevelés....és jó nagy adag félelem a függetlenség újraelvesztésétől. Nem volt időm, energiám futó kapcsolatoknál többre.

Ha újrakezdhetném se csinálnám máshogy.

2019. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!