Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal a nővel/férfivel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a nővel/férfivel vagy együtt, akit életed szerelmének tartasz?

Figyelt kérdés

Vagy azt az embert vetted el, aki valaha a legtöbbet jelentette? Ha nem, miért?


Ha nem vagy együtt életed szerelemével, miért?


2018. okt. 29. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincs senkim jó ideje. Nem is lesz, ismerve a szerencsémet.
2018. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen azt, különben minek vettem volna feleségül?
2018. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Több nagy szerelmem is volt már életem során. Különbséget nem tudnék tenni köztük, ez olyan mintha egy anyának a gyerekeit kéne rangsorolnia. Pillanatnyi kérdés.

A sors fintora viszont, hogy aki eddig talán a legtöbbet jelentette azzal nem tudtunk együtt élni.

2018. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen igen. 9 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok. Volt előtte egy nagy szerelmem, akiről akkor azt gondoltam, életem szerelme, de nem. A férjemet jobban, mélyebben szeretem sokkal.
2018. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hujjaj de sokszor éreztem már így :)
2018. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen. 9 éve vagyunk együtt, egy éve együtt is lakunk (nagyon fiatalon jöttünk össze) és jegyben járunk. Egyikőnk sem tökéletes, a kapcsoltunk sem az, de nagyon szeretjük egymást, és eddig minden problémát sikerült megoldanunk.
2018. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Nekem ez az életem szerelme dolog még nem volt. Oké, voltam szerelmes, de fél év múlva már semmit nem éreztem egyik szerelemben sem. Pedig 1-2 évig kellene legalább. Kicsit máshogyan működnek bennem a dolgok... nade mindegy, végül úgyis az a lényege, hogy kialakuljon a kötődés, aztán már csak szeretet marad. Szóval nem gond ez nekem, csak nem nagy szerelmek, és nem is hiszem, hogy nekem lehetne, a szervezetem nem képes rá.


Nekem én, saját magam jelentem a legtöbbet. Ha lehetne, elvenném magamat. Szóval jah... 😃

2018. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Életem Szerelmével éltem mindaddig mig az égiek el nem hívták magukhoz :-(


Mivel ő volt a nagy Szerelem igy soha többé nem akarok kapcsolatot.

2018. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Még nem. Nincs senkim.
2018. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem,mikor el vettem,h o jo mert mindenben egyetert velem,sose veszekszunk,ez nekem igy jo.azutan megismert a nagy Őt ,es hat Akkor jottem ra mi az a szerelem,h a sok civakodas ellenere is szeretem ,es belehalok ha nem lehetek vele.El valtam ,es nem bantam meg .Azota 12 ev telt el ,es mai napig igyanugy szeretem,es megveszek erte.
2018. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!