Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha mindig a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha mindig a lány utazik el a fiuhoz távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátom Magyarországon lakik én Pedig Németországban.

Nyár kezdete óta én megyek el hozzá havonta hogy együtt tudjunk lenni viszont ő egyszer nem jött és nem ugy néz kimint aki szeretne is jönni.

Szerintetek ez helyén van ez hogy csak mindig én megyek vagy nem?

Normális válaszokat előre is köszönöm.



2019. dec. 5. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem találtam én is ilyen buta nőt....? Egy igazi lovag a csávó, megkíméli magát az utazási költségtől.😂
2019. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, helyén van. De gyakrabban kellene jönnöd, mert így el fogod veszíteni.
2019. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Helybe megy neki a punci.

Én a helyedben nem jönnek többet.

2019. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Jó nagy marha vagy.
2019. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mobilpunci
2019. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
"Mobilpunci" Hozzámi jöhetne. Kevesebet kellene utaznia, mivel Németországban élek. Innét egy nőnek Magyarországra utazni egy numerára? Ha hozzám nem akarsz jönni registrálj a finya.de-re. Ingyenes Német társkereső. Esetleg a faceook-on a városodhoz tartozú magyar csoportra irartkozz fel. Randivonal.hu-n is rá tudsz kereni a németorsrszágban élő magyarokra.
2019. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Nálunk is az esetek 95%-ban én utaztam nőként, a következő okokból:

- Jóval több szabadidőm volt, mint neki, ő késő estig dolgozott és utána már nem tudott volna aznap jönni. Ha pl. hétvégére mentem, akkor nyertünk plusz egy estét azzal, hogy én utaztam hozzá.

- Mindketten utáltuk a várost, amiben én éltem és szerettük azt, amelyikben ő. Jobb volt nála lenni, sokkal több mindent tudtunk csinálni.

- Sokkal normálisabb lakótársai voltak, mint nekem, nálunk konfliktust igényelt volna a gyakori látogatás, náluk nem.

- Jóval többet kerestem nála, így több pénzem volt, amit erre szánhattam.

Ez azért teljesen más, mint amit te írsz. Neki mi az indoka, mi a kifogása, miért nem akar többször jönni?

2019. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A #7 által leírtak kivételével nagyon nem normális.

Főképp nem olyan távolból.

2019. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez helyzetfüggő, több tényező is közrejátszik. Nálunk is mindig én megyek, de csak mert nála jobb. Ez ennyire egyszerű.
2020. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!