Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez belefér egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez belefér egy kapcsolatban, vagy hasonlóan rosszul érint?

Figyelt kérdés

Párom,egy jó barátjával egy képről beszéltek ,amin természetesen egy jó kis modell nő volt, meztelenül ,és utalást tett rá párom ,hogy tetszene neki a helyzet.


Illik ilyet csinálni ,és ilyen nőkre csorgatni a nyálát,vagy minden férfi ilyen?


2019. dec. 22. 23:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Előtted ilyenről beszélni bunkóság. Ha azt hitte nem hallod...ahogy írtad, a nők is megjegyzik egymás között ha valakit helyesnek találnak. Nincs ebben semmi.


Én a saját páromnak is mondani szoktam ha egy nő szerintem szép és megkérdezem, hogy szerinte is az-e.


26N

2019. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom . Köszönöm a segítő válaszokat
2019. dec. 22. 23:52
 13/23 A kérdező kommentje:

A csaj teljesen rendben volt szerintem ,az tuti hogy az ízlése jó,női szemmel is.

Ha még továbbra is majd nyomaszt megemlitem neki ,hogy picit rosszul esett

2019. dec. 22. 23:54
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kellene ezeket megbeszélniük, hogy nem a jelenlétedben. Így udvariatlanság volt tőle.
2019. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%

Mért néznek női társaságban más nők meztelen képeit???

Mindkettő balfsz.

Másik társadalmi réteg, hogy úgy mondjam.

2019. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is lehetett volna kulturáltabb téma is.
2019. dec. 23. 00:42
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, amikor teljesen hétköznapi dolgokból kiderül, hogy mennyire nem is gondolják komolyan a hangzatos szavakat az emberek. Pl. mindenki azt szajkózza, hogy egy kapcsolat alapja az őszinteség. És lám, az ilyen életszerű helyzetekben majdnem mindenki azonnal a sarokba dobja az elveit...


Nálam természetesen belefér, mert egy kapcsolatban társat keresek. Egy társ nem vak, nem közömbös a világ dolgaival, hanem van véleménye. Ha valakin tetszik valami, akkor azt nyugodtan közölheti. Én meg felnőtt ember vagyok, normális önértékeléssel, szóval nem esik rosszul. És ez fordítva is alap nálam. Igazából tinikorom után mindegyik barátnőmmel teljesen rendben voltak az ilyen témák. Most én vagyok ennyire szerencsés, hogy normális csajokat fogtam ki vagy az itteni szintre jellemző, hogy mindenki önértékelési problémákkal küzd?

2019. dec. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

17: Nem a barátnőjével beszélte meg. Témától függetlenül bunkóság valakit kirekeszteni a beszélgetésből társaságban, de jelenlévő hölgy társaságában az érdeklődésnek a férfiak részéről a jelenlévő hölgy felé kell fordulnia. Ez társasági etikett. Kb. bölcsiben megtanulod, illetve előbb beszívod a zsigereidbe otthon. Persze attól függ, melyik társadalmi réteghez tartozol.

Aki ennyire más, azt nem fogom társamul választani, mert rengeteg más területen is kínos számomra a viselkedése, világképe. Ez egy afféle műveltségi hiányosság, ha úgy tetszik.

2019. dec. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18: A társasági etiketted mennyire működőképes társaságban? Ha adott egy társaság, akkor mindenki csak a nő felé fordítja a figyelmét? Nem tudom. Ültem már elég kulturált emberek között is, valóban nem beszélt senki más nőkről, de a jelenlévő nők felé sem szólt automatikusan a figyelem. Ha épp velük beszélt valaki, akkor nekik szólt, ha nem, akkor nem.

Azért örülök, hogy én az őszinteséget szívtam magamba és nem a fura etiketted. Ha emiatt azt mondod, hogy a műveltségem hiányos, jogod van hozzá.

2019. dec. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát most az a baj,hogy egy kèpen lévő meztelen nőre azt mondja,hogy meg..dugná?Nincs ebben semmi sértő;csak féltékeny lettél.Mondd meg neki,hogy máskor ne előtted beszéljen ilyenekről.
2019. dec. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!