Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm ebéd közben?

Figyelt kérdés

Nálunk volt és a szüleim hívtak hogy együnk együtt. Leültünk és a barátnőm elkezdett hisztizni hogy ő nem éhes ő nem fog enni, mondtam neki hogy csak egy kicsit akkor de nem kellett neki hozzá sem nyúlt. Anyukám kérdezte tőle miért nem eszik és elkezdett sírni nagyon sokáig sírt

Ettünk már együtt. Nem értem mi baja lett


2019. dec. 23. 08:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg mi baja van igazából! Mert nem az ebéd az tuti!
2019. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, de szerintem semmi köze az ebédhez..


Nem tudom eldönteni, hogy a barátnőd extrém hisztis, vagy te vagy a fogyatékos, aki nem látja, hogy valami gond van a háttérben és nem az ebéd a baj.., Aztán ide kérdéseket írsz ki, mintha mi kellene tudjuk, hogy miért sír a barátnőd.. ennek előzményei lehetnek, amiről mi nem tudunk....

2019. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Kattant nő..
2019. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Nálam normális értékrendű felnőtt nem tömi a másikat, annak meg nem kell illemkéből nyalogatnia a kaját.
2019. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%
magyar problémák
2019. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon kicsi adagokat eszem, viszont a párom meg sokat, én meg félénkségből akkor is megeszem, ha teljesen tele vagyok. Ilyenkor mindig rámszól, hogy hagyjam ott nyugodtan, ne tömjem magamba, ha nem kívánom. Értelmes, felnőtt emberek nem tömik a társukba az ételt. Sőt, értelmes felnőtt emberek, amikor sír a párjuk, akkor megbeszélik, hogy mi a baj, nem gyakorin szerencsétlenkednek. Képzelem, milyen jó kapcsolatotok lehet.
2019. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Értelmes felnőttek emberek annyit esznek amennyi jól esik nekik, nem a párjuknak kell figyelmeztetni erre..
2019. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!