Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 felett tényleg már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett tényleg már csak a salak marad egyedül?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem (lány) szerint van erre egy mondás is, és azt mondja 30 felett már csak olyan pasik egyedülállóak, akik nem kellettek senkinek.
2019. dec. 23. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Unokatesód azért mond hülyeséget, mert a mostani srácok többsége éli világát, bulizik, barátnőzik, úgymond kiéli magát, tapasztalatokat szerez párkapcsolat terén, esetleg egzisztenciát teremt magának egy komoly életre. Ugyanez elmondható a lányokra-nőkre is. Kitolódtak az évek, és jól teszik. A lányom és vejem is 30 éves korára érett meg arra, hogy önálló életet kezdjenek. Most boldogok és van egy 3 hónapos unokám.

Hülyeség általánosítani. Inkább ez, mint 19-20 évesen már 3 gyerekkel a nyakukon, ahová a Karitasz segít nekik mosógéphez jutni. (Lásd szombati Fókusz Plusz adományozós műsort.) Én meg azzal nem értek egyet. Szül öt gyereket a semmire és várja a csodát, hogy Isten majd megsegít az Ökomenikusok, a Vöröskereszt, vagy az akármilyen szervezet által. Nyilván ez is általánosítás, mert szerencsére még mindig nem ez a jellemző. Az ilyen embereket soha nem értettem, és ezután sem fogom. Adományként fogamzásgátlót adjanak a rászoruló családnak. Szülnek agyba-főbe. Az mennyivel jobb?

2019. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
11. vagyok. Ja, most látom, áthelyezték a kérdést, mire leírtam a mondandóm. Eddig a Családi kategóriában volt. Így már lehet, hogy mást írnék a kategória miatt, de attól függetlenül a véleményem ugyanez.
2019. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%

Marhaság. Én elég sok nőnek kellettem és kellenék most is, de inkább maradok egyedül, mint a mai nőkkel vergődjek.


30f

2019. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Én 30-as nő vagyok, próbálok társat találni, főleg a neten.

Ezért tuti le leszek pontozva, de azért leírom. A randipartnereim jó részénél azt éreztem hogy valami nem oké. Volt akinek sosem volt még barátnője 35 évesen, volt aki állandóan dolgozott és sose volt ideje még szexelni sem, volt akiről kiderült hogy a felesége mellett akár félrejárni, volt aki állandóan bulizott minden este járt valahova, nem bírt egyedül lenni 1 órára sem, meg volt több is, aki csak szexet akart, de ennek érdekében mindennel próbált beetetni.

A másik fele a randipartnereknek meg most lépett ki egy hosszú távú kapcsolatból. Volt olyan aki egy hét után már randizott és végig az exéről beszélt, volt aki még elfilozofálgatott a randin és amikor megszólaltam olyan meglepetten nézett rám, szerintem simán elfelejtettem hogy ott ülök. Szintén volt akivel kapcsolatban az volt az érzésem hogyha egy másik nővel helyet cserélnék fél óra után, nem tűnne fel neki hogy nem vele kezdett el beszélgetni.

Sajnos én is tudom magamról hogy válogatós vagyok és túlzottan óvatos már, meg ütöttem a bokámat párszor. Gondolom a nők se jobbak. Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon keresgélni kell hogy egy kapcsolatra képes embert foglyon ki valaki ebben a korban.

2019. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a baromságot.


Ergo 30 felett aki egyedülálló nő és férfi soha többé ne ismerkedjen mert már csak selejtes nők maradtak és selejtes férfiak.


Istenem szánalmas ez a gondolkodás...


És aki 30 akárhány évesen szakít vagy válik el?

2019. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

“embert foglyon ki“

embert fogJon ki

2019. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz, hogy az unokatesód pasikra mutogat... mintha nő nem lenne "salak" 30 felett szingliként, aki senkinek nem kellett..

Hamár ilyen nevetséges általánosításokat talál ki, akkor legalább mindkét nemre vonatkoztasson, ne csak az egyikre, mint valami flegma férfigyűlölő p*tsa..

2019. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Miért gond ez másnak?

Mégis lenne ránk jelentkező?

2019. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hosszú időre szerintem is igen, vagy olyan, aki nem is akar kapcsolatot.
2019. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenféle ember van, nem kell általánosítani. Egyik korosztályban se fog olyat kapni, akivel minden oké lesz és soha semmi probléma nem merül fel.
2019. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!