Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kiábrándító ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kiábrándító ez a fajta mentalitás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon költekezős típus, de a beteges és értelmetlen spórolást se szeretem. Ésszerűen állok a pénzügyekhez. Mégis összehozott a sors mostanában olyan férfiakkal, akiknek a hozzáállása nagyon kiábrándított. Konkrétan, hogy ha ingyen adnak valamit, akkor az kell, akármennyire is haszontalan vagy bármekkora hatalmas sor tolong érte. Bennem ez annyira olcsó hatást kelt. Ha kell valami és ésszerű áron van, megveszem. Ha nem kell valami, az ingyen se kell. Ha 5x akkora sor tolong csak azért mert féláron van valami, akkor inkább lemondok róla. Nagyon kiábrándító nekem ez a viselkedés, de sajnos sok ilyen ember van.

28N


2019. jún. 28. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

A csalódás az illúziók és a valóság ütközése.🤔


Illúziókat projektálsz a férfiakra?

2019. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Isten hozott a fogyasztói társadalomban!
2019. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 A csalodas az elvarasok es a valosag utkozese:)
2019. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kiábrándító a filléreskedés, meg a térdencsúszás mindenféle ingyenes repóajándékokért.
2019. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az.
2019. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kiábrándító, kiábrándító... Szerintem inkább az a kiábrándító, hogy sokan rákényszerülnek erre. Az ingyenkonyha előtti sor is kiábrándító, de senki nem jókedvéből van ott... Hanem mert a fizetés kb. éhbér-szint, különösen vidéken.


Én mondjuk elkerülöm az ilyen tolongásokat (szociális fóbia, klausztrofóbia), illetve mert tudom, hogy amit itt osztanak az nagyon szar, de megértem valahol azokat is akik beállnak. És amíg marad így a helyzet addig ez is marad, hiába szánalmas. Boltban is ami akciós az pillanatok alatt elfogy. Kiábrándító? Az. De amíg a nyugdíj nevetségesen alacsony, a fizetések többsége szánalmas kegyelempénz, a segélyről meg jobb nem is beszélni...


Addig sajnos ez az ország kiábrándító marad.

2019. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiábrándító, igen. Nekünk van egy ismerős házaspár (amúgy semmi bajunk velük), kimondottan jómódúak. Több tízmillió a bankban, stb. Férj nagyon jól keres, és takarékoskodnak, ez rendben is van. De bármi, ami ingyen van, kell nekik. És ha bármire rákérdezek, pl. Tescoban összefutottunk, kérdeztem a pasit, hogy "mit eszel?" (Utána láttam ,hogy kis műag. tálkában pár kocka görögdinnye volt, kis műanyag villával ette. Nem azt válaszolta, hogy "dinnyét", hanem azt, hogy "ingyen adták". És ez rendszeres náluk. Ha ingyen van, akkor lehet egy vödör szar, akkor is kell. Most értitek, egy raklap görögdinnyét megvehetett volna. Ha meg csak rákívánt, és beállt a kínáló pulthoz, akkor mondja azt, hogy megkívántam, hát kértem én is. De ne az legyen az első, hogy "ingyen adták."
2019. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!