Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akinek volt egy 3 éves kapcsolata. Nekem is hosszú kapcsolatom volt, de szakítottunk. Kb két hete beszélgetünk facebookon, egyszer találkoztunk is, nincs nagy baj vele, de egyszerűen nem akarok tőle semmit, ő meg már tervezgeti, hogy mikor találkozzunk és mit csináljunk. Hogyan mondjam meg neki, hogy engem ő nem érdekel? Nem akarom megbántani. De nincs tapasztalatom ilyenben. Egy településen élünk, szóval tényleg nem akarom így face-to face megmondani, hogy kopj már le.
2019. dec. 26. 08:32
 1/3 anonim válasza:
Ìrásban.
2019. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érdekelsz, nem akarok veled találkozni.


Bocs, az az időpont nekem nem jó,hazudsz valamit miért.


Nem reagálsz a megkeresésére. Értelemszerűen el sem olvasod,mert ha igen, azzal ő azt gondolja,hogy érdekled.

És tovább fog írogatni, majd csak válaszolsz és találkozol vele elven.


Letiltod. Minden probléma azonnal megoldva.

2019. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De mi a baj a face to face dologgal? Szerintem nincs annál rosszabb amikor hitegetve van az ember, hogy majd ekkor még majd akkor, mert ha tényleg nagyon tetszel neki mindig hagysz egy kis reményt, hogy neked csak dolgod van de ebből lehet vmi. Fordított helyzetben sztem neked sem tetszene, jobb az egyenesség. Én vmi ilyesmit írnék neki, ha nem a személyes találkozót választanám.

Szia. Ne haragudj, de az első találkozó nem azt hozta amit vártam. Korai még ez az ismerkedés nekem, nem akarlak megbántani ne vedd magadra. Jobb ha nem rabolok az idődet mert ebből semmi nem lehet közöttünk úgy érzem. Minden jót. Szia

2019. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!