Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van férfi, aki értékeli, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi, aki értékeli, amit a nő tesz?

Figyelt kérdés

Jeleztem páromnak, hogy jól esett volna a visszajelzes, hogy "jól osszeraktam" a karácsonyt.

Szerinte ez felesleges görcs, amúgy is lett volna minden. :o

Nyilván mindig van itthon minden, ami a karácsonyhoz kell, minden el is készül magától, megsül, becsomagolódik, stb....



2019. dec. 26. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Ez csak hiszti... Evidens, hogy örül neki, ezért nem mondja. Ne kelljen már minden kis szart mondani, ami amúgy egyértelmű.
2019. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Férfiaknak minden hiszti, amit nem értenek.

De ha az ő lelke nincs simogatva, ha nem foglalom este imába a nevét, mert tett vmit, pl elmosogatott, akkor ki van borulva.

2019. dec. 26. 10:54
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem örül neki egyébként, észre se veszi, mit tettem hozzá a dolgokhoz. Minden magától is megteremtődött volna.
2019. dec. 26. 10:55
 4/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
94%
Jövőre gyűjts egy kis pénzt, és utazz el Bécsbe az ünnepek alatt. Ő meg vakargassa a tökeit egyedül otthon.
2019. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Van.
2019. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Lehet még örülne is..

Nem is miatta tartottam elsősorban fontosnak, hogy kerek legyen minden, hanem a gyereke miatt.

2019. dec. 26. 11:00
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy régi exemnek nagyon készültem a szülinapjára, főztem neki meg minden. Annyi volt a reakciója , hogy ilyet bárki tud csinálni.

Pár hónap múlva, mikor kiadtam az útját ,meg elvolt csodálkozva.

2019. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem egyezik a véleményetek, akkor általában hiszti van kikiáltva. (még csak párkapcsolatban sem kell velük lenni)

Elég sok férfinál megfigyeltem.



Sokan a jól sikerült dolgokat természetesenek veszik.

Viszont, ha valami nem jó, akkor rögtön szóváteszik. Sokan ilyen családban nőttek fel és ezt a mintát viszik tovább önkéntelenül is.


Csinálja ő a dolgokat. Te meg köss bele.

Viszont annak kb 2 kinemenetele szokott lenni:

1. nem csinálja meg, rád marad. (mondjuk 1 hete nincs elmosogatva, takarítva)

2.Hisztizni kezd, hogy neked semmi nem jó. Rövid időn belül szaladnak szeretőt keresni, aki nem bántja őket.

2019. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Az érzékenyebb lelkületű férfiak (akiket a nők semmibe sem vesznek, mert szerintük nem elég t×sedk) értékelni tudnák a nő ilyen, vagy hasonló jellegű tevékenységüket. Ez leginkább személyiségtől függ, vagy épp neveltetéstől.

Én tudnám értékelni, mert nem vagyok az a T×s Menő Manó Macsó Tsávó:).

Ügyes lehetsz?).

2019. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Hát ha van gyerek, akkor vidd őt is Bécsbe! Mekkora élmény lenne neki is. A férjed meg magyarázkodjon a gyerek nagyszüleinek, hogy miért nem vagytok otthon. :)
2019. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!